ابرهای بارانی در راه استان فارس

اداره کل هواشناسی فارس با انتشار اطلاعیه سطح زرد نسبت به بارش خفیف باران و گاهی رگبار از امروز دوشنبه تا جمعه هفتم بهمن ماه همراه با احتمال رعد و برق در نیمه جنوبی، غربٰ‌، جنوب غرب و بارش برف در نواحی سردسیر استان هشدار داد.

ابرهای بارانی در راه استان فارس

به گزارش باشگاه ژورنالیست از شیراز، مدیرکل هواشناسی فارس اعلام کرد: این سامانه جدید بارشی، از امروز دوشنبه سوم بهمن در نیمه جنوبی،‌ سه شنبه چهارم در نیمه جنوبی و برخی نقاط شمالی استان،‌ چهارشنبه پنجم در استان به ویژه در جنوب، جنوب غربی و غرب پیش بینی شده است.

مسعود حقیقت اضافه کرد: همچنین برای پنجشنبه ششم بهمن در استان به ویژه در نیمه جنوبی و برای جمعه هفتم بهمن هم در استان به ویژه جنوبی شرقی بارش گزارش شده است.

وی افزود: اثر مخاطره همچون لغزندگی و مه گرفتگی درجاده ها، کاهش دید موقتی و احتمال اختلال در رفت و آمد وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی فارس تاکید کرد : احتیاط در سفرهای برون شهری، لایروبی کانال و آب راه ها و عدم اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها توصیه می شود.

پایان پیام/

Related Posts

نگاه وحدت‌آفرین بنیانگذار انقلاب اسلامی به کردستان

نگاه پر از محبت و وحدت حضرت امام خمینی(ره) به استان کردستان باعث شد تا این خطه از ایران اسلامی ضمن بهره‌مندی از امکانات و ظرفیت‌های مختلف…

زن مسیر اصلی جامعه و تکامل انسانی را از دیدگاه امام خمینی (ره) تعیین می‌کند

نویسنده و فعال فرهنگی و اجتماعی مازندران با اشاره به نامه عاشقانه امام خمینی (ره) به همسرش، گفت: امام راحل نقش زن در تاریخ اسلام را نیز…

اعضای باند تولید محتوای تصویری مبتذل در بوشهر دستگیر شدند

رئیس پلیس فتای استان بوشهر گفت: اعضای یک باند تولید کننده محتواهای تصویری اینترنتی مبتذل و مروج بی حجابی در یکی از شهرستان‌های استان بوشهر دستگیر شدند.

صلابت و شجاعت از ویژگی های مکتب امام خمینی(ره) است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: در حدیثی از امام موسی کاظم(ع) گفته شده جماعتی هستند که از جنگ خسته نمی‌شوند و ترسی…

زنده گیری مار 130 سانتی‌متری توسط آتش نشانان گرگان

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از زنده گیری یک مار کبری به طول 130 سانتی‌متر توسط آتش‌نشانان گرگان خبر داد.

پاکدشت با 85 هزار کارگر بیمه شده فاقد بیمارستان تأمین اجتماعی است

فرماندار پاکدشت با بیان اینکه 85 هزار کارگر بیمه شده در این شهرستان سکونت دارند، گفت: پاکدشت فاقد بیمارستان تأمین اجتماعی است و کارگران و خانواده‎‌های آنها…

دیدگاهتان را بنویسید