از بی اعتنایی یک پرسپولیسی به گل محمدی تا شوخی مدافع تراکتور با داور

پیش از شروع مسابقه بازیکن سابق پرسپولیس به سرمربی این تیم بی توجهی کرد و به سمت او برای خوشامدگویی نرفت.

از بی اعتنایی یک پرسپولیسی به گل محمدی تا شوخی مدافع تراکتور با داور

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه ژورنالیست، به مناسبت  گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن مراسمی قبل از مسابقه برگزار شد و بازیکنان دو تیم به تمثال شهدای آذربایجان نیز گل اهدا کردند.

* شمار محدودی از تماشاگران پرسپولیس در طبقه دوم ورزشگاه مستقر شده اند. *  بهزاد سلامی بازیکن شماره 66 تراکتور رباط صلیبی پاره کرده و به همین دلیل بازیکنان تراکتور در عکس تیمی خود پیراهن این بازیکن را به همراه داشتند. * بیش از 70 هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام تبریز حضور دارند. بسیاری از این تماشاگران با بادکنک های قرمز و سفید در ورزشگاه حضور دارند. 

* در این مسابقه ناظر ویژه ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در ورزشگاه حضور دارد تا شرایط میزبانی تراکتور را در لیگ قهرمانان آسیا بررسی کند. تراکتور در پلی آف لیگ قهرمانان باید به مصاف شارجه امارات برود. * بازیکنان تراکتور پیش از شروع مسابقه به سمت هواداران این تیم گل پرتاب کردند * املیو  آروارز مربی دروازه بانی تراکتور قبل از شروع مسابقه با مربیان خارجی پرسپولیس خوش و بش گرمی کرد. * تماشاگران از همان دقایق ابتدایی مسابقه با پرتاب لیزر برای بازیکنان و داور مشکلاتی ایجاد کردند. این در حالی است که باشگاه تراکتور بارها قبل از مسابقه از تماشاگران خواسته بود که از انجام اعمالی مانند پرتاب لیزر خودداری کنند. 

* سیامک نعمتی بازیکن سابق پرسپولیس هنگام ورود به زمین اگرچه به سمت نیمکت پرسپولیس رفت اما با یحیی گل محمدی سرمربی این تیم روبه رو نشد. شجاع خلیل زاده، محمد نادری و مهدی شیری به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با گل محمدی خوش و بش کردند.  * پیش از آغاز مسابقه یکی از تماشاگران از حال رفت و ماموران اورژانس در ورزشگاه به حال او رسیدگی کردند. * پیش از آغاز مسابقه، خمز سرمربی اسپانیایی تراکتور به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و او را در آغوش گرفت و به عنوان میزبان به مربیان پرسپولیس خوشامد گفت.   

Related Posts

شمسایی: تفکر ما انتخاب بهترین ها در تیم ملی فوتسال است

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: بازی کردن با تیم‌های بزرگی مثل برزیل، آرژانتین و … انگیزه بازیکنان را مقابل این تیم‌ها بیشتر می‌کند.

بازی‌های آسیایی| حسین‌پور نقره‌ای شد

پور نماینده کشورمان در وزن 63- کیلوگرم تیم ملی تکواندو با شکست مقابل نماینده تایلند به مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو دست یافت.

جنجالی‌های هفته| از درگیری دو عضو هیات رئیسه فدراسیون و قاب‌های ماندگار رونالدو تا رونمایی از «مترجمِ بابا»

اتفاقات جنجالی این هفته جهان ورزش اختصاص به حضور رونالدو در تهران دارد و قاب های ماندگاری که این بازیکن رقم زد.

حال و هوای جام جهانی فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا

بدون شک رقابت‌های امسال لیگ قهرمانان آسیا با تمام سال‌های گذشته تفاوت دارد.

توضیح کادرپزشکی تیم ملی درمورد مصدومیت بیرانوند

کادرپزشکی تیم‌ ملی فوتبال کشورمان توضیحاتی درمورد آسیب دیدگی علیرضا بیرانوند ارائه کرد.

۲ بازی تدارکاتی در برنامه پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تمرینات و آمادگی خود برای حضور در مسابقات، دو بازی تدارکاتی در برنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید