اعضای هیات رئیسه فدراسیون گلف مشخص شد

اعضای مجمع، هیات رئیسه فدراسیون گلف را انتخاب کردند.

اعضای هیات رئیسه فدراسیون گلف مشخص شد

به گزارش باشگاه ژورنالیست، در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف، حمید عزیزی به عنوان رئیس جدید این فدراسیون اعضای هیئت رئیسه خود را معرفی کرد.  سید محمد مجابی با 41 رای به عنوان نایب رئیس آقایان، فریده شجاعی با 46 رای به عنوان نایب رئیس بانوان معرفی شدند. با توجه به تعداد آرای نواب رئیسان، فریده شجاعی به‌عنوان نایب رئیس اول فدراسیون انتخاب شد. ضمن این‌که بهمن حسین‌‌پور با 42 رای به عنوان خبره ورزشی، با محمد عظیمی‌زاده با 44 رای به عنوان خزانه‌دار و ملیحه حق‌دار ساحلی با 41 مدال به‌‌عنوان کارشناس خبره معرفی شدند. الهام اکبری، سارا نوروزی، مهرداد کابلی، مهدی ترحمی، رضا دلاوری به عنوان نماینده هیئت‌های استانی و باشگاه مبتکران ورزش نوین به عنوان نماینده باشگاه‌ها انتخاب شدند.   در پایان مجمع پولادگر با اشاره به حرکت اعتراضی غریبلو و زیر سوال بردن مجمع و ترک آن گفت: او چندین مورد اعتراض  در بازه زمانی 2 الی 3 روز مانده به  مجمع داشت که همه را دقیق برسی کردیم بعضی وارد بود که اصلاح کردیم مثل باشگاهی که در لیگ بود را اجازه حضور در مجمع ندادیم و آن داوری بازنشسته را هم از مجمع حذف کردیم. اصولا وقتی فردی در مجمع شرکت می‌کند یعنی تایید کرده ولی اگر بر وفق مراد فردی نچرخید دلیل نمی‌شود که آن را زیر سوال برد. ما دیشب تا پاسی از شب همه چیز را بررسی کردیم و طبق اساسنامه با نهایت دقت و سلامت مجمع برگزار شد و خدا را شکر امروز دیگر این فدراسیون رئیس خود را شناخت و انشاا… با کمک همه شما مسیر پیش رو را طی خواهد کرد. وی در ادامه خطاب به عزیزی گفت: سال 74 این فدراسیون تشکیل شده و این همه سال بدون مدال جواب ما نیست. آقای عزیزی ما مدال می‌خواهیم و شما مجوز رسمی برای حضور در بازی‌های آسیایی دارید و یک مدال شما در بازی‌های آسیایی تحولی عظیم در این فدراسیون ایجاد خواهد کرد. بدون مدال در رویدادهای رسمی هیچ فدراسیونی دیده نمی‌شود. اگر صحبت از مدال می‌کنم چون به توانایی این رشته ایمان دارم. پایان پیام/

Related Posts

از تمرین در کیش تا رسیدن به طلای یخی!/ قهرمانانی که رنگ پاداش را نمی‌بینند

یخنوردان کشورمان در جام‌های جهانی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند و توانستند مدال‌های رنگارنگی را کسب کنند، اما این مدال‌ها پاداشی را نمی‌بینند.

کامیابی‌نیا: داور پنالتی را در 2 قدمی‌اش ندید/ فولاد در آسیا هم می‌خواهد اینطور بازی کند؟

هافک پرسپولیس گفت: بنیادی فر داور مسابقه مگر می‌شود صحنه پنالتی که در دو قدمی‌اش بود را نبیند؟

حمایت پدر تنیسور مشهور از روسیه خشم استرالیایی‌ها را برانگیخت

عکس‌گرفتن پدر تنیسور صرب با پرچم روسیه، خشم مقام‌های استرالیایی را برانگیخت.

کولیبالی ماند، گادوین منشا را رد شد!

کولیبالی در تیم فوتبال فولاد خوزستان ماند.

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از سفر به اهواز

تیم فوتبال پرسپولیس، آخرین تمرین خود برای بازی با فولاد را امروز (پنج‌شنبه) پس از جلسه فنی در ورزشگاه شهید کاظمی به انجام رساند.

کوهیان: بازیکنانم با تمام وجود بازی کردند/ در آسیا بازی ساده نداریم

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن گفت: مقابل بیروت لبنان بازیکنانم با تمام وجود بازی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید