افزایش دو برابری تسهیلات ودیعه اسکان موقت ساکنان بافت فرسوده یزد

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی یزد گفت: مبلغ تسهیلات ودیعه اسکان موقت برای ساکنان بافت فرسوده دو برابر شده است.

افزایش دو برابری تسهیلات ودیعه اسکان موقت ساکنان بافت فرسوده یزد

به گزارش باشگاه ژورنالیست از یزد، رضا خسروآبادی صبح امروز در جمع برخی خبرنگاران حاضر شدو اظهار کرد: بر اساس سیاست‌های دولت برای رونق نوسازی بافت فرسوده شهری، دو اتفاق خوب رخ داد که اعطای تسهیلات نوسازی در این محدوده به مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان یکی از این اقدامات است.

وی افزود: همچنین ودیعه برای کسانی که درصدد تخریب و نوسازی املاک خود را در این بافت دارند، در نظر گرفته شده که سال گذشته ۴۵ میلیون تومان بود و امسال به ۹۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان یزد گفت: این کمک ودیعه برای جابجایی و اسکان موقت شهروندان در نظر گرفته شده و می‌توانند از این وام بهره‌مند شوند تا منزل خود را حداکثر در مدت سه سال نوسازی کنند.

خسروآبادی خاطرنشان کرد: متقاضیان می‌توانند به سامانه تسهیلات ودیعه مسکن به آدرس https://facility.udrc.ir/login.php مراجعه کرده و اطلاعات هویتی خود و ملک را ثبت کنند.

پایان پیام/ب

Related Posts

برای موفقیت در لیگ برتر، نیازمند نگاه بلند مدت و حمایت مردم و مسوولان هستیم

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین گفت: باید به تیم «شمس آذر» نگاه بلند مدت داشته باشیم و برنامه ریزی های مناسبی صورت بگیرد. اگر اینگونه نباشد…

ارائه خدمات رایگان به دامداران ایلامی در قالب اردوهای جهادی

مدیرکل دامپزشکی ایلام گفت: از جمله مهم‌ترین برنامه های هفته دامپزشکی می‌توان به ارائه خدمات رایگان به دامداران در قالب اردوهای جهادی اشاره کرد.

رشد ۳۰۰ درصدی پیش ثبت نام انتخابات مجلس در ایلام

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: میزان ثبت نامی های های انتخابات مجلس نسبت به گذشته به میزان ۳ برابر و معادل ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

کونگ‌فوکار خراسان‌شمالی مدال برنز مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد

رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی خراسان‌شمالی گفت: مهدی گل‌محمدی کونگ‌فو کار شیروانی موفق شد در وزن ۷۸ کیلوگرم رده سنی جوانان مدال برنز مسابقات قهرمانی کونگ‌فو…

واگذار شدن 380 قطعه زمین به متقاضیان طرح جوانی در خراسان‌جنوبی

آیین واگذاری زمین به 380 متقاضی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در خراسان‌جنوبی برگزار شد.

نماینده مجلس: بانک‌ها در طرح نهضت ملی مسکن همراهی لازم را ندارند

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: همه دستگاه‌ها باید برای حل مشکلات طرح نهضت ملی مسکن و سرعت بخشیدن به این پروژه همکاری لازم را داشته…

دیدگاهتان را بنویسید