انصارالله: عملیات نظامی در دریای سرخ تنها علیه کشتی‌های اسرائیلی است

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تأکید کرد که عملیات نظامی نیروهای یمنی در دریای سرخ و دریای مکران تنها علیه کشتی‌های اسرائیلی است.

انصارالله: عملیات نظامی در دریای سرخ تنها علیه کشتی‌های اسرائیلی است

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، «محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله گفت که عملیات نظامی نیروهای یمن در دریای سرخ و دریای مکران دارای اهداف انسانی و اخلاقی است. 

البخیتی گفت: «عملیات نظامی ما در دریای سرخ و دریای مکران تنها کشتی‌های اسرائیلی را هدف قرار می‌دهد». 

بنابر گزارش شبکه المیادین، البخیتی همچنین گفت: «عملیات نظامی ما علیه رژیم اشغالگر تا توقف جنایت‌های این رژیم علیه فلسطینیان ادامه داشته و گسترش خواهد یافت». 

وی افزود: «اگر کشورها در انجام وظایف انسانی خود برای توقف جنایت نسل‌کشی در غزه کوتاهی کرده‌اند به آن‌ها توصیه می‌کنیم که از عاملان این جنایت‌ها حمایت نکنند».

پیشتر «محمد علی القادری» فرمانده دفاع سواحل یمن گفته بود: «تا زمانی که تجاوزات اسرائیل علیه برادران پایدار ما در نوار غزه متوقف شود، ما به کشتی‌های اسرائیلی اجازه دریانوردی دریاهای سرخ و مکران را نخواهیم داد».

این سرلشکر یمنی در عین حال تاکید کرد: «آب‌های سرزمینی ما گورستان کشتی‌های دشمن صهیونیستی خواهد بود». پایان پیام/

Related Posts

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

کاخ سفید: حماس همچنان تهدیدی فعال برای اسرائیل است

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه مدعی شد که رژیم صهیونیستی در عملیات نظامی در جنوب و شمال نوار غزه، به مرحله حملات با شدت…

ترامپ پیروز انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در آیووا شد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ به‌رغم مواجه بودن با اتهامات جنایی، در اولین رقابت انتخاباتی جمهوری‌خواهان در ایالت آیووا توانست به پیروزی قاطعی دست یابد.

یونان: نیروهای مسلح ما برای دوره بی ثباتی پس از اردوغان آماده می‌شوند

وزیر دفاع یونان روز دوشنبه گفت، ارتش یونان باید برای هرگونه احتمالی پس از خاتمه دوران ریاست جمهوری «اردوغان» در ترکیه آماده باشد.

زاخارووا: صلح اوکراین در گروی توقف تسلیح این کشور است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت غرب در صورتی که مایل به کمک به مذاکرات صلح برای اوکراین است باید جریان تسلیح این کشور را متوقف کند.

بایدن: سفر بلینکن به خاورمیانه برای رایزنی درباره آزادی سایر گروگان‌ها بود

رئیس جمهور آمریکا میگوید که سفر هفته گذشته وزیر خارجه این کشور به غرب آسیا به منظور رایزنی برای پیدا کردن راهی برای آزادی سایر اسرا در…

دیدگاهتان را بنویسید