برف شدید راه ۶۰ روستای مناطق غرب و جنوب اصفهان را مسدود کرد/ قطع گاز و برق در برخی از مناطق استان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در حال حاضر در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان شدت بارش و برف و کولاک را شاهد هستیم و در سایر مناطق رگبار باران ادامه دارد و راه ۶۰ روستا در مناطق غرب و جنوب به علت شدت برف مسدود شده است.

برف شدید راه ۶۰ روستای مناطق غرب و جنوب اصفهان را مسدود کرد/ قطع گاز و برق در برخی از مناطق استان

منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: همزمان با بارش برف و باران مدیریت بحران استان به تیم‌های امداد زمستانی در مناطق شهری و روستایی و محورهای جاده‌ای اعلام آماده‌باش داده است.

وی افزود: برف و باران و وزش تندباد در تمامی مناطق استان به خصوص غرب و جنوب تا روز پنجشنبه ادامه دارد و عملیات راهداری زمستانی در راه‌ها به منظور خدمات‌رسانی اضطراری ادامه دارد.

شیشه‌فروش بیان کرد: رعایت اصول ایمنی در سفرهای برون شهری با داشتن تجهیزات زمستانی زنجیر چرخ، عدم فعالیت کوهنوردی، کسب اطلاع از تلفن ۱۴۱ مدیریت راه‌ها قبل از سفرها، حفاظت از سازه‌های ناپایدار گلخانه‌ها و شبکه‌ها و تأسیسات آب و گاز در برابر یخبندان و تندباد، رعایت اصول ایمنی در استفاده از لوازم گرمایشی توصیه می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان شدت بارش و برف و کولاک را شاهد هستیم و در سایر مناطق رگبار باران ادامه دارد و راه ۶۰ روستا در مناطق غرب و جنوب به علت شدت برف مسدود شده است.

وی ادامه داد: گاز شهر فرخی و روستای چاه ملک شهرستان خور و بیابانک قطع و برق و مخابرات و شبکه تلویزیون در بخش‌هایی از شهرستان سمیرم به علت تداوم بارش برف ناپایدار شده است.

شیشه‌فروش خاطرنشان کرد: به علت شدت برف و کولاک در محورهای برف‌گیر کمربندی سمیرم، محور سمیرم به دولت قرین و کندی تردد و محور جاده‌ای بویین میاندشت به خوانسار و نیز محور سی‌سخت به پادنا در شهرستان سمیرم اعمال محدودیت تردد انجام شده است.

پایان پیام/۶۳۱۰۱/ش

Related Posts

افزایش نظارت بر تهیه و توزیع کالاهای اساسی تا پایان ماه مبارک رمضان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز از افزایش نظارت بر تهیه و توزیع کالاهای اساسی تا پایان ماه مبارک رمضان در استان البرز خبر داد.

سرمایه‌گذاری 1300میلیارد ریالی مخابرات کردستان در حوزه ارتباطات سیار

مدیر مخابرات منطقه کردستان از سرمایه‌گذاری۱۳۵۰ یک هزار و میلیارد ریالی این منطقه برای توسعه و ارتقا شبکه ارتباطات سیار در سال گذشته خبر داد.

افزایش آمار خانواده‌های تک فرزندی نگران کننده است

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با افزایش خانواده‌های تک فرزندی در آینده نه چندان دور فرزندان دیگر معنای خواهری و برادری را نخواهند فهمید، گفت:…

داور بازی سپاهان – نفت آبادان و ذوب‌آهن – استقلال مشخص شد

اسامی داوران هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال اعلام شد.

مبارزات سیاسی و مجاهدت‌های مرحوم «حسن حداد» در ذهن‌ها زنده و جاویدان خواهد بود

استاندار اصفهان در پیامی به مناسبت درگذشت بنیانگذار جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی در اصفهان مرحوم «حاج حسن حداد» نوشت:مبارزات سیاسی و مجاهدت‌های این چهره تاثیرگذار و شاخص…

هواشناسی برای کدام استان‌ها هشدار سیل صادر کرد؟/ مردم در حاشیه رودخانه‌‌ها اتراق نکنند

سامانه بارشی جدیدی از امروز وارد تعدادی از استان‌های کشور می‌شود که طبق پیش بینی‌ها وقوع روان‌آب را در پی دارد و سازمان هواشناسی در این خصوص…

دیدگاهتان را بنویسید