برف شدید راه ۶۰ روستای مناطق غرب و جنوب اصفهان را مسدود کرد/ قطع گاز و برق در برخی از مناطق استان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در حال حاضر در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان شدت بارش و برف و کولاک را شاهد هستیم و در سایر مناطق رگبار باران ادامه دارد و راه ۶۰ روستا در مناطق غرب و جنوب به علت شدت برف مسدود شده است.

برف شدید راه ۶۰ روستای مناطق غرب و جنوب اصفهان را مسدود کرد/ قطع گاز و برق در برخی از مناطق استان

منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: همزمان با بارش برف و باران مدیریت بحران استان به تیم‌های امداد زمستانی در مناطق شهری و روستایی و محورهای جاده‌ای اعلام آماده‌باش داده است.

وی افزود: برف و باران و وزش تندباد در تمامی مناطق استان به خصوص غرب و جنوب تا روز پنجشنبه ادامه دارد و عملیات راهداری زمستانی در راه‌ها به منظور خدمات‌رسانی اضطراری ادامه دارد.

شیشه‌فروش بیان کرد: رعایت اصول ایمنی در سفرهای برون شهری با داشتن تجهیزات زمستانی زنجیر چرخ، عدم فعالیت کوهنوردی، کسب اطلاع از تلفن ۱۴۱ مدیریت راه‌ها قبل از سفرها، حفاظت از سازه‌های ناپایدار گلخانه‌ها و شبکه‌ها و تأسیسات آب و گاز در برابر یخبندان و تندباد، رعایت اصول ایمنی در استفاده از لوازم گرمایشی توصیه می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان شدت بارش و برف و کولاک را شاهد هستیم و در سایر مناطق رگبار باران ادامه دارد و راه ۶۰ روستا در مناطق غرب و جنوب به علت شدت برف مسدود شده است.

وی ادامه داد: گاز شهر فرخی و روستای چاه ملک شهرستان خور و بیابانک قطع و برق و مخابرات و شبکه تلویزیون در بخش‌هایی از شهرستان سمیرم به علت تداوم بارش برف ناپایدار شده است.

شیشه‌فروش خاطرنشان کرد: به علت شدت برف و کولاک در محورهای برف‌گیر کمربندی سمیرم، محور سمیرم به دولت قرین و کندی تردد و محور جاده‌ای بویین میاندشت به خوانسار و نیز محور سی‌سخت به پادنا در شهرستان سمیرم اعمال محدودیت تردد انجام شده است.

پایان پیام/۶۳۱۰۱/ش

Related Posts

رئیس جمهور وارد بهارستان شد

رئیس جمهور لحظاتی قبل وارد شهرستان بهارستان شد.

آغاز سفرهای بدون ویزا میان ایران و روسیه

رئیس نمایندگی بازرگانی سفارت روسیه در ایران از آغاز سفرهای بدون ویزای اولین گروه های گردشگری ایران به روسیه و بالعکس خبر داد.

قاتل لیدر نفت مسجدسلیمان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری قاتل فراری در عملیات ضربتی پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

راه اندازی بیمارستان زاوه معطل تکمیل کادر درمان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با اشاره به تکمیل ساختمان وتجهیزات بیمارستان راشد زاوه گفت: راه اندازی این بیمارستان مستلزم تکمیل کادر درمان از سوی وزارتخانه وسازمان…

گذر زمان تقابل جبهه حق با باطل را به خوبی نمایان می‌کند

استاندار مرکزی گفت: گذر زمان تقابل جبهه حق با باطل را به خوبی نمایان می‌کند و همانطور که دیدیم در اتفاقات سال گذشته این تقابل به خوبی…

هدفم قضاوت در فینال هندبال بازی های آسیایی هانگژو است

داور قزوینی هندبال بانوان گفت: امیدوارم بتوانم امتیاز قضاوت در فینال هندبال بانوان مسابقات آسیایی را به دست بیاورم.

دیدگاهتان را بنویسید