برقراری آرامش شکننده در عین الحلوه

منابع فلسطینی از برقراری آرامش شکننده در اردوگاه فلسطینی عین الحلوه واقع در جنوب لبنان خبر دادند.

برقراری آرامش شکننده در عین الحلوه

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، «منیر المقدح» از رهبران جنبش فتح گفت که آرامش شکننده‌ای در اردوگاه عین الحلوه برقرار شده است.

اردوگاه فلسطینی عین الحلوه از روز یکشنبه شاهد درگیری‌ مسلحانه میان نیروهای جنبش فتح و یک گروه مسلح موسوم به «الشباب المسلم» است که پس از تیراندازی به سوی خودروی فرمانده امنیت ملی فلسطین در شهر «صیدا» آغاز شد.

بنابر گزارش شبکه المیادین، المقدح گفت که توافق رسمی لبنانی و فلسطینی درباره اهمیت برقراری آتش‌بس و سپس پیگیری پرونده ترور فرمانده امنیت ملی فلسطین وجود دارد.

وی گفت که تمامی مسائل بررسی می‌شود اما هیچ کس نمی‌تواند در چنین شرایطی موضوع سلاح اردوگاه‌ها را مطرح کند.

المقدح همچنین با اشاره به وجود حملاتی علیه اردوگاه‌های فلسطینی و آوارگان گفت: «چه بسا گلوله‌ای که از اسلحه اجاره‌ای شلیک می‌شود از خارج وارد شده باشد».

پایان پیام/.

Related Posts

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

کاخ سفید: حماس همچنان تهدیدی فعال برای اسرائیل است

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه مدعی شد که رژیم صهیونیستی در عملیات نظامی در جنوب و شمال نوار غزه، به مرحله حملات با شدت…

ترامپ پیروز انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در آیووا شد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ به‌رغم مواجه بودن با اتهامات جنایی، در اولین رقابت انتخاباتی جمهوری‌خواهان در ایالت آیووا توانست به پیروزی قاطعی دست یابد.

یونان: نیروهای مسلح ما برای دوره بی ثباتی پس از اردوغان آماده می‌شوند

وزیر دفاع یونان روز دوشنبه گفت، ارتش یونان باید برای هرگونه احتمالی پس از خاتمه دوران ریاست جمهوری «اردوغان» در ترکیه آماده باشد.

زاخارووا: صلح اوکراین در گروی توقف تسلیح این کشور است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت غرب در صورتی که مایل به کمک به مذاکرات صلح برای اوکراین است باید جریان تسلیح این کشور را متوقف کند.

بایدن: سفر بلینکن به خاورمیانه برای رایزنی درباره آزادی سایر گروگان‌ها بود

رئیس جمهور آمریکا میگوید که سفر هفته گذشته وزیر خارجه این کشور به غرب آسیا به منظور رایزنی برای پیدا کردن راهی برای آزادی سایر اسرا در…

دیدگاهتان را بنویسید