بیانیه ارتش یمن درباره هدف قراردادن رژیم صهیونیستی با موشک بالستیک

سخنگوی نیروهای مسلح یمن بامداد چهارشنبه گفت که دسته‌ای از موشک‌های بالستیک را به سمت اهداف مختلف رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی شلیک کرده‌اند.

بیانیه ارتش یمن درباره هدف قراردادن رژیم صهیونیستی با موشک بالستیک

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن بامداد چهارشنبه از انجام حملاتی علیه اهداف رژیم موقت صهیونیستی خبر داد. سریع طی پیام ویدئویی در این‌باره گفت: «نیروهای مسلح کشورمان با استعانت از خداوند متعال، دسته‌ای از موشک‌های بالستیک را به سمت اهداف مختلف دشمن اسرائیلی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین از جمله اهداف حساس منطقه ام‌الرشرش (ایلات) شلیک کردند». وی تصریح کرد که این حملات فقط ۲۴ ساعت پس از عملیات نظامی دیگری بود که توسط نیروهای مسلح یمن با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین بر روی همان اهداف انجام شد. سخنگوی نیروهای مسلح یمن توضیح داد: «به عنوان بخشی از عملیات نظامی خود علیه دشمن اسرائیلی، نیروهای مسلح یمن تأیید می‌کنند که تمام اقدامات عملی را برای اجرای دستورالعمل‌های صادر شده در مورد برخورد مناسب با هر کشتی اسرائیلی در دریای سرخ آغاز کرده‌اند». سریع همچنین اضافه کرد: «نیروهای مسلح از لحظه اعلام این بیانیه در مورد هدف قرار دادن هر کشتی اسرائیلی در دریای سرخ یا هر مکانی که بتوانیم به آن دسترسی پیدا کنیم، تردید نخواهند کرد. تا زمانی که تجاوزات اسرائیل به برادران دلیر ما در غزه متوقف نشود، عملیات نیروهای مسلح یمن علیه دشمن اسرائیل متوقف نخواهد شد». پیش از این نیز «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرده بود: «ما در پی کشتی‌های اسرائیلی هستیم و در هدف قرار دادن آنها تعلل نخواهیم داد». (جزئیات بیشتر)  

Related Posts

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

کاخ سفید: حماس همچنان تهدیدی فعال برای اسرائیل است

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه مدعی شد که رژیم صهیونیستی در عملیات نظامی در جنوب و شمال نوار غزه، به مرحله حملات با شدت…

ترامپ پیروز انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در آیووا شد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ به‌رغم مواجه بودن با اتهامات جنایی، در اولین رقابت انتخاباتی جمهوری‌خواهان در ایالت آیووا توانست به پیروزی قاطعی دست یابد.

یونان: نیروهای مسلح ما برای دوره بی ثباتی پس از اردوغان آماده می‌شوند

وزیر دفاع یونان روز دوشنبه گفت، ارتش یونان باید برای هرگونه احتمالی پس از خاتمه دوران ریاست جمهوری «اردوغان» در ترکیه آماده باشد.

زاخارووا: صلح اوکراین در گروی توقف تسلیح این کشور است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت غرب در صورتی که مایل به کمک به مذاکرات صلح برای اوکراین است باید جریان تسلیح این کشور را متوقف کند.

بایدن: سفر بلینکن به خاورمیانه برای رایزنی درباره آزادی سایر گروگان‌ها بود

رئیس جمهور آمریکا میگوید که سفر هفته گذشته وزیر خارجه این کشور به غرب آسیا به منظور رایزنی برای پیدا کردن راهی برای آزادی سایر اسرا در…

دیدگاهتان را بنویسید