تظاهرات مردم اردن در محکومیت یورش صهیونیست‌ها به مسجدالأقصی

مردم اردن با برگزاری تظاهراتی در پایتخت این کشور و دیگر استان‌های آن، تجاوزات صهیونیست‌ها علیه مسجدالأقصی و نمازگزاران فلسطینی را محکوم کردند.

تظاهرات مردم اردن در محکومیت یورش صهیونیست‌ها به مسجدالأقصی

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، مردم اردن امروز جمعه در امان پایتخت این کشور و چند استان دیگر تظاهرات حمایت از ملت فلسطین برگزار کردند.

تظاهرات‌کنندگان خواستار توقف فوری تجاوزات شهرک‌نشینان و پلیس رژیم اشغالگر علیه مسجدالأقصی شده و جامعه جهانی را به اتخاذ موضع قاطع در حمایت از اماکن مقدس و حمایت از فلسطینیان بی‌دفاع فراخوانده و بر ضرورت وجود موضع عربی یکپارچه برای مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی تأکید کردند.

بنابر گزارش وبگاه اردنی «عمون»، شرکت‌کنندگان در این تظاهرات بر اهمیت تداوم قیمومیت اردن بر اماکن مقدس اسلامی و مسیحی در قدس و ایفای نقش آن در حمایت از این اماکن و حفظ وضعیت حقوقی و تاریخی آن تأکید کردند.

تظاهرات‌کنندگان اردنی همچنین پایداری نمازگزاران فلسطینی در مسجدالأقصی و ساکنان قدس در مقابله با تجاوزات صهیونیست‌ها را ستودند.

 

پایان پیام/

Related Posts

آمریکا: اوکراین در ضدحمله خود از آبرامز و اف-16 استفاده نمی‌کند

آمریکا اعلام کرد، اوکراین در ضد حمله قریب‌الوقوعش علیه ارتش روسیه از تسلیحات سنگینی همچون تانک‌های آبرامز و جنگنده‌های اف-16 استفاده نخواهد کرد.

انگلیس برای اعتصابهای تابستانی آماده می‌شود

اتحادیه‌های صنفی انگلیس از برنامه های خود برای به راه انداختن موج جدیدی از اعتصابات اعتراضی در بخش فرودگاهی و حمل‌ونقل ریلی خبر داده‌اند.

منابع صهیونیست: مجارستان سفارت خود را به قدس اشغالی منتقل می‌کند

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از توافق اولیه این رژیم و مجارستان برای انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی خبر دادند.

انگلیس برای اعتصاب‌های تابستانی آماده می‌شود

اتحادیه‌های صنفی انگلیس از برنامه های خود برای به راه انداختن موج جدیدی از اعتصابات اعتراضی در بخش فرودگاهی و حمل‌ونقل ریلی خبر داده‌اند.

انهدام سامانه‌های دفاع هوایی اوکراین توسط روسیه

بر اساس گزارش رسانه‌های روسیه، قوای ارتش این کشور در دور جدید حملات علیه نیروهای اوکراینی، سامانه‌های دفاع هوایی محافظت کننده از زیرساخت‌های نظامی «مهم» در اوکراین…

زلنسکی تضمین امنیتی از ناتو درخواست کرد

رئیس‌جمهور اوکراین بار دیگر خواستار پیوستن این کشور به ناتو شده و از این ائتلاف نظامی درخواست کرد که در صورت عدم امکان عضویت در شرایط فعلی،…

دیدگاهتان را بنویسید