تظاهرات مردم اردن در محکومیت یورش صهیونیست‌ها به مسجدالأقصی

مردم اردن با برگزاری تظاهراتی در پایتخت این کشور و دیگر استان‌های آن، تجاوزات صهیونیست‌ها علیه مسجدالأقصی و نمازگزاران فلسطینی را محکوم کردند.

تظاهرات مردم اردن در محکومیت یورش صهیونیست‌ها به مسجدالأقصی

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، مردم اردن امروز جمعه در امان پایتخت این کشور و چند استان دیگر تظاهرات حمایت از ملت فلسطین برگزار کردند.

تظاهرات‌کنندگان خواستار توقف فوری تجاوزات شهرک‌نشینان و پلیس رژیم اشغالگر علیه مسجدالأقصی شده و جامعه جهانی را به اتخاذ موضع قاطع در حمایت از اماکن مقدس و حمایت از فلسطینیان بی‌دفاع فراخوانده و بر ضرورت وجود موضع عربی یکپارچه برای مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی تأکید کردند.

بنابر گزارش وبگاه اردنی «عمون»، شرکت‌کنندگان در این تظاهرات بر اهمیت تداوم قیمومیت اردن بر اماکن مقدس اسلامی و مسیحی در قدس و ایفای نقش آن در حمایت از این اماکن و حفظ وضعیت حقوقی و تاریخی آن تأکید کردند.

تظاهرات‌کنندگان اردنی همچنین پایداری نمازگزاران فلسطینی در مسجدالأقصی و ساکنان قدس در مقابله با تجاوزات صهیونیست‌ها را ستودند.

 

پایان پیام/

Related Posts

قانونگذار پارلمان اروپا: هنری کیسینجر جنایتکار جنگی بود

قانونگذار ایرلندی پارلمان اروپا پنجشنبه شب در خصوص «هنری کیسینجر» وزیر خارجه سال‌های دور آمریکا گفت که او یک جنایتکار جنگی بود و در مرگ میلیون‌ها نفر…

ششمین پیشنهاد صلح ارمنستان به جمهوری آذربایجان

رسانه‌های ارمنستانی سه شنبه شب از ارائه پیشنهاد جدید صلح این کشور به جمهوری آذربایجان خبر دادند.

اسرائیل در ازای آزادی هر ۱۰ اسیر یک روز آتش‌بس را تمدید می‌کند

خبرنگار یک پایگاه نزدیک به منابع رژیم صهیونیستی جزئیات تازه‌ای از توافق احتمالی آتش‌بس میان این رژیم و حماس ارائه کرده است.

قطر: تداوم بمباران‌ها، فاجعه انسانی در غزه را تشدید می‌کند

هماهنگ‌کننده شورای امنیت ملی کاخ سفید در امور غرب آسیا و شمال آفریقا در سفری به قطر با نخست وزیر و وزیر خارجه این کشور دیدار و…

مقام صهیونیست: غزه را بسوزانید؛ اجازه ورود آب و سوخت ندهید

مقام صهیونیست: غزه را بسوزانید؛ اجازه ورود آب و سوخت ندهید

شهادت ۲ فلسطینی در الخلیل

نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه جنایت علیه فلسطینیان کرانه باختری، دو فلسطینی را به بهانه تلاش آن‌ها برای اجرای عملیات ضد صهیونیستی، به شهادت رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید