جامعه اسلامی مهندسین: مکتب شهید سلیمانی مکتب مقاومت، قدرت و صلابت در برابر دشمنان است

جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در بیانیه‌ای اعلام کرد: مکتب شهید سلیمانی مکتب مقاومت، قدرت و صلابت در برابر دشمنان و گفت‌وگو، تعامل با دوستان است.

جامعه اسلامی مهندسین: مکتب شهید سلیمانی مکتب مقاومت، قدرت و صلابت در برابر دشمنان است

به گزارش گروه سیاسی باشگاه ژورنالیست،  جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بیانیه‌ای صادر کرد. 

متن این بیانیه به شرح زیر است:

ملت‌های مظلوم منطقه در حالی به استقبال چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها می‌روند که امواج طوفان الاقصی خانه پوشالی صهیونیسم قاصب را ویران ساخت و فرزندان مقاومت جلوه‌ای بدیع از شهامت و شجاعت را در عین مظلومیت به رخ جهانیان کشیدند. حاج قاسم اگر چه اکنون در میان مانیست، اما روح بلندش نظاره‌گر افتخارآفرینی گروه‌های مقاومت است که پوزۀ اشغالگران را به خاک مذلت مالیدند. نهالی که حاج قاسم بنیان گذارد و با خون شهدای گلگون کفن آبیاری شد، اکنون درخت تنومندی است که از سوریه تا عراق، از فلسطین تا یمن و در سراسر منطقه، قدرت استکبار را به چالش می‌کشد و معادلات را برهم می‌زند.

سردار سلیمانی فقط مرد میدان نبود، او فاتح قلب‌ها بود. او بابصیرت عمیق خود ارزش‌های والای حضرت روح‌الله را احیاء کرد و با ولایت‌مداری خود نشان داد که جمهوری اسلامی ایران برای تمامی آحاد ملت ایران است.

بی‌شک حاج قاسم یک مکتب بود و در مکتب سلیمانی آنگونه که خود گفت: «باید تلاش کرد که دیده نشد، خدا خودش می‌بیند و باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم. آنکس که باید ببیند می‌بیند»

در مکتب حاج قاسم وحدت رمز پیروزی بود. او ملت را از سویدای دل دوست داشت و مردم ایران نیز او را با همۀ وجود دوست داشتند. حاج قاسم بود که به میدان‌داران مدعی می‌گفت: «من و آدم‌های خودم. من و رفقای خودم. من و مریدهای خودم. این بی حجاب است، این با حجاب است. این چپ است، آن راست است، این اصلاح‌طلب است، او اوصولگراست، خب پس چه کسی را می‌خواهید حفظ کنید؟»

مکتب سلیمانی مکتب مقاومت، قدرت و صلابت در برابر دشمنان و گفت‌وگو، تعامل با دوستان بود. اکنون که به موعد انتخابات نزدیک می‌شویم خوب است نگاهی بیندازیم به کردار و منش آن شهید والامقام که هیچگاه خودرا در رقابت‌های پست و سخیف  وارد نکرد و همواره بر همدلی مردم تأکید داشت. مردمی که بصیرت سلیمانی را شناختند و با امواج میلیونی خود پیکر او را بدرقه نمودند، در صحنۀ انتخابات نیز حماسه خواهند آفرید و دنیاطلبان را از مبارزه با نظامی که خون‌بهای آن، خون سرخ سلیمانی و یارانش است مأیوس خواهند نمود.

جامعۀ اسلامی مهندسین ضمن گرامیداشت یاد و خاطرۀ سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، بر ادامۀ راه آن اسطورۀ مقاومت، قدرشناس ایران را به حضور باشکوه در مراسمات سالگرد شهادت حاج قاسم دعوت می‌نماید.

پایان پیام/

Related Posts

پایان بررسی برنامه هفتم توسعه در هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با تشکیل جلسات فوق‌العاده‌ای، بررسی مصوبات مجلس درباره برنامه هفتم توسعه را پایان داد.

موشک باران مقر عاملان جنایت تروریستی کرمان و راسک توسط سپاه

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از موشک باران مقر تروریست ها در منطقه خبر داد.

مصوبه کمیسیون تلفیق برای استفاده دولت از معلمان قرآنی، خرید خدماتی و نهضتی

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1403، گفت: در جلسه امشب این کمیسیون مقرر شد، دولت از معلمان قرآنی، خرید خدماتی و نهضتی استفاده کند.

مردم و دانشجویان در محکومیت اقدام تروریستی کرمان تجمع کردند

جمعی از دانشجویان و مردم در محکومیت اقدام تروریستی در گلزار شهدای کرمان بامداد امروز در تهران و برخی شهرهای دیگر کشور تجمع کردند.

امیر نعمتی: امکان صادرات تجهیزات تولیدی نیروی زمینی ارتش وجود دارد

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: تجهیزات تولید شده در نیروی زمینی ارتش کاملاً بومی و با صرفه اقتصادی است و امکان صادرات آن به کشورهای دوست…

همایش هزار نفری جریان مردمی «جماران» برگزار شد

همایش جریان مردمی جماران با عنوان «ایران آینده؛ اعتلای حکمرانی برای پیشرفت» با حضور‌ بیش از هزار نفر از جوانان نخبه و اقشار گوناگون مردم، فعالان سیاسی…

دیدگاهتان را بنویسید