جنایت جدید صهیونیست‌ها در نوار غزه با ۱۵۰ شهید و مجروح+ فیلم

جنایت جدید صهیونیست‌ها در نوار غزه با ۱۵۰ شهید و مجروح+ فیلم

جنایت جدید صهیونیست‌ها در نوار غزه با ۱۵۰ شهید و مجروح+ فیلم

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، رسانه‌های فلسطینی بامداد یکشنبه از حملات وحشیانه جنگنده‌های رژیم موقت صهیونیستی به اردوگاه آوارگان «المغازی» در مرکز نوار غزه خبر دادند. منابع بیمارستانی در نوار غزه گفتند که در پی حمله جنایتکارانه اشغالگران به ۳ خانه در اردوگاه المغازی، حداقل ۴۷ فلسطینی به شهادت رسیده که تعداد زیادی کودک در بین آنها هست. ساعتی بعد خبرگزاری فلسطینی «وفا» گزارش داد که شمار قربانیان حمله وحشیانه رژیم موقت صهیونیستی به اردوگاه «المغازی»، به ۵۱ شهید و بیش از ۱۰۰ مجروح افزایش یافته است. از سوی دیگر، خبرگزاری «شهاب» نیز تصاویری از حمله ارتش رژیم تروریست صهیونیستی با استفاده از بمب‌های ممنوعه فسفری به اردوگاه الشاطی منتشر کرد.  

Related Posts

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

کاخ سفید: حماس همچنان تهدیدی فعال برای اسرائیل است

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه مدعی شد که رژیم صهیونیستی در عملیات نظامی در جنوب و شمال نوار غزه، به مرحله حملات با شدت…

ترامپ پیروز انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در آیووا شد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ به‌رغم مواجه بودن با اتهامات جنایی، در اولین رقابت انتخاباتی جمهوری‌خواهان در ایالت آیووا توانست به پیروزی قاطعی دست یابد.

یونان: نیروهای مسلح ما برای دوره بی ثباتی پس از اردوغان آماده می‌شوند

وزیر دفاع یونان روز دوشنبه گفت، ارتش یونان باید برای هرگونه احتمالی پس از خاتمه دوران ریاست جمهوری «اردوغان» در ترکیه آماده باشد.

زاخارووا: صلح اوکراین در گروی توقف تسلیح این کشور است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت غرب در صورتی که مایل به کمک به مذاکرات صلح برای اوکراین است باید جریان تسلیح این کشور را متوقف کند.

بایدن: سفر بلینکن به خاورمیانه برای رایزنی درباره آزادی سایر گروگان‌ها بود

رئیس جمهور آمریکا میگوید که سفر هفته گذشته وزیر خارجه این کشور به غرب آسیا به منظور رایزنی برای پیدا کردن راهی برای آزادی سایر اسرا در…

دیدگاهتان را بنویسید