حال و هوای جام جهانی فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا

بدون شک رقابت‌های امسال لیگ قهرمانان آسیا با تمام سال‌های گذشته تفاوت دارد.

حال و هوای جام جهانی فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه ژورنالیست، حضور ستاره‌های بزرگ فوتبال جهان در تیم‌های عربستانی و البته حضور ستاره‌ای چون کوتینیو در تیم الدحیل قطر باعث شده تا رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با حال و هوای خاصی برگزار شود و حداقل فوتبالدوستان ایرانی را تا حدی به یاد جام جهانی بیندازد. اهالی فوتبال در ایران هنوز بازی ایران و پرتغال در جام جهانی را به خاطر دارند و حالا باید منتظر تقابل رونالدو، بروزوویچ، سادیو مانه و سایر ستاره‌های النصر با قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران باشند. به طور حتم امسال قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا لذت و حلاوت بیشتری دارد، حتی حضور در مراحل پایانی می‌تواند برای تیم‌های ایرانی ارزشمندتر از گذشته تلقی شود. در میان سه نماینده ایران، پرسپولیس و سپاهان سابقه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارند، اما نساجی برای اولین بار است که در این مسابقات شرکت می‌کند. طبیعتاً با وجود ستاره‌های بزرگ فوتبال جهان در لیگ قهرمانان آسیا انگیزه‌های بازیکنان ایرانی هم افزایش پیدا خواهد کرد، چراکه آنها می‌خواهند به همه دنیا ثابت کنند که چیزی کمتر از ستاره‌های تیم‌های عربستانی ندارند. پایان پیام/

Related Posts

شمسایی: تفکر ما انتخاب بهترین ها در تیم ملی فوتسال است

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: بازی کردن با تیم‌های بزرگی مثل برزیل، آرژانتین و … انگیزه بازیکنان را مقابل این تیم‌ها بیشتر می‌کند.

بازی‌های آسیایی| حسین‌پور نقره‌ای شد

پور نماینده کشورمان در وزن 63- کیلوگرم تیم ملی تکواندو با شکست مقابل نماینده تایلند به مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو دست یافت.

جنجالی‌های هفته| از درگیری دو عضو هیات رئیسه فدراسیون و قاب‌های ماندگار رونالدو تا رونمایی از «مترجمِ بابا»

اتفاقات جنجالی این هفته جهان ورزش اختصاص به حضور رونالدو در تهران دارد و قاب های ماندگاری که این بازیکن رقم زد.

توضیح کادرپزشکی تیم ملی درمورد مصدومیت بیرانوند

کادرپزشکی تیم‌ ملی فوتبال کشورمان توضیحاتی درمورد آسیب دیدگی علیرضا بیرانوند ارائه کرد.

۲ بازی تدارکاتی در برنامه پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تمرینات و آمادگی خود برای حضور در مسابقات، دو بازی تدارکاتی در برنامه دارد.

درخشان: بازی با بلغارستان محک جدی برای تیم ملی خواهد بود

کارشناس فوتبال گفت: اگر بلغارستان با نفرات اصلی خود مقابل تیم ملی بازی کند، بازی بدی نخواهد بود و عیار تیم ملی مشخص می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید