دلیل بازگشت بازیکن خداحافظی کرده به تیم ملی چیست؟

بازیکنی که از تیم ملی خداحافظی کرده بود، بار دیگر به اردو دعوت شد.

دلیل بازگشت بازیکن خداحافظی کرده به تیم ملی چیست؟

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه ژورنالیست، اسفند ماه 97 بود که آرن داودی با وجود اینکه پیش بینی نمی‌شد از تیم ملی بسکتبال خداحافظی کرد، اما با تصمیم سعید ارمغانی و موافقت خودش دوباره به تیم ملی بازگشت و قرار است ملی‌پوشان را در پنجره پایانی انتخابی جام جهانی همراهی کند. داودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در مورد دلیل بازگشتش به تیم ملی اظهار داشت: یک ماه قبل بود که کادر فنی تیم ملی و فدراسیون با من صحبت کردند و گفتند به کمک شما احتیاج داریم. من هم با وجود اینکه خداحافظی کرده و جایم را به جوانترها داده بودم، گفتم اگر کمکی از دستم بربیاید، انجام می‌دهم. وی در مورد اینکه در گذشته این وضعیت برای کامرانی پیش آمد، اما رفتار خوبی با او نشد، گفت: اتفاقا همین صحبت هم شد، اما گفتند نحوه بازگشت تو متفاوت است. برای من مهم است که شان و شخصیتم حفظ شود. اینکه چقدر بازی کنم مهم نیست و چه یک ثانیه و چه 40 دقیقه در زمین باشم تمام تلاشم را برای سربلندی تیم ملی انجام می‌دهم. داودی در مورد اینکه در غیاب حدادی او کاپیتان خواهد شد گفت: بله سرمربی در این مورد صحبت کرد و قرار است کاپیتان باشم. به گزارش فارس،‌ تیم ملی بسکتبال در پنجره پایانی انتخابی جام جهانی چهارم اسفند به مصاف ژاپن می‌رود و در بازی آخر هفتم اسفندماه در هنک کنگ با چین روبرو می‌شود. پایان پیام/

Related Posts

شمسایی: تفکر ما انتخاب بهترین ها در تیم ملی فوتسال است

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: بازی کردن با تیم‌های بزرگی مثل برزیل، آرژانتین و … انگیزه بازیکنان را مقابل این تیم‌ها بیشتر می‌کند.

بازی‌های آسیایی| حسین‌پور نقره‌ای شد

پور نماینده کشورمان در وزن 63- کیلوگرم تیم ملی تکواندو با شکست مقابل نماینده تایلند به مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو دست یافت.

جنجالی‌های هفته| از درگیری دو عضو هیات رئیسه فدراسیون و قاب‌های ماندگار رونالدو تا رونمایی از «مترجمِ بابا»

اتفاقات جنجالی این هفته جهان ورزش اختصاص به حضور رونالدو در تهران دارد و قاب های ماندگاری که این بازیکن رقم زد.

حال و هوای جام جهانی فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا

بدون شک رقابت‌های امسال لیگ قهرمانان آسیا با تمام سال‌های گذشته تفاوت دارد.

توضیح کادرپزشکی تیم ملی درمورد مصدومیت بیرانوند

کادرپزشکی تیم‌ ملی فوتبال کشورمان توضیحاتی درمورد آسیب دیدگی علیرضا بیرانوند ارائه کرد.

۲ بازی تدارکاتی در برنامه پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تمرینات و آمادگی خود برای حضور در مسابقات، دو بازی تدارکاتی در برنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید