دلیل بازگشت بازیکن خداحافظی کرده به تیم ملی چیست؟

بازیکنی که از تیم ملی خداحافظی کرده بود، بار دیگر به اردو دعوت شد.

دلیل بازگشت بازیکن خداحافظی کرده به تیم ملی چیست؟

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه ژورنالیست، اسفند ماه 97 بود که آرن داودی با وجود اینکه پیش بینی نمی‌شد از تیم ملی بسکتبال خداحافظی کرد، اما با تصمیم سعید ارمغانی و موافقت خودش دوباره به تیم ملی بازگشت و قرار است ملی‌پوشان را در پنجره پایانی انتخابی جام جهانی همراهی کند. داودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در مورد دلیل بازگشتش به تیم ملی اظهار داشت: یک ماه قبل بود که کادر فنی تیم ملی و فدراسیون با من صحبت کردند و گفتند به کمک شما احتیاج داریم. من هم با وجود اینکه خداحافظی کرده و جایم را به جوانترها داده بودم، گفتم اگر کمکی از دستم بربیاید، انجام می‌دهم. وی در مورد اینکه در گذشته این وضعیت برای کامرانی پیش آمد، اما رفتار خوبی با او نشد، گفت: اتفاقا همین صحبت هم شد، اما گفتند نحوه بازگشت تو متفاوت است. برای من مهم است که شان و شخصیتم حفظ شود. اینکه چقدر بازی کنم مهم نیست و چه یک ثانیه و چه 40 دقیقه در زمین باشم تمام تلاشم را برای سربلندی تیم ملی انجام می‌دهم. داودی در مورد اینکه در غیاب حدادی او کاپیتان خواهد شد گفت: بله سرمربی در این مورد صحبت کرد و قرار است کاپیتان باشم. به گزارش فارس،‌ تیم ملی بسکتبال در پنجره پایانی انتخابی جام جهانی چهارم اسفند به مصاف ژاپن می‌رود و در بازی آخر هفتم اسفندماه در هنک کنگ با چین روبرو می‌شود. پایان پیام/

Related Posts

برزیلی‌ها برای جذب آنچلوتی دست به کار می‌شوند

رئیس فدراسیون فوتبال برزیل گفته سرمربی رئال مادرید گزینه اصلی او برای هدایت سلسائو است.

گفت‌وگوی فارس با جودوکایی که از بُرجک، حریفان را ایپون کرد/ فتحی‌پور: دستمزد فوتبالیست‌ها میلیاردی است ما مجانی!

جودوکایی که سال ۱۴۰۱ چهار مدال بین المللی کسب کرد، در لیگ بین باشگاهی جام خلیج فارس مجانی مبارزه کرد.

اتفاقات رختکن پرسپولیس، بیرانوند را به کمیته انضباطی می‌برد؟

دروازه‌بان ملی‌پوش تیم پرسپولیس پس از صحبت‌هایی که بعد از باخت به سپاهان در رختکن انجام داد احتمالا به کمیته انضباطی این باشگاه احضار خواهد شد.

ابراهیمی: قلعه‌نویی برای هدایت تیم ملی باید مثل مربیان خارجی رفتار می کرد

مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: به عنوان کارشناس می‌گویم نباید خیلی از تیم ملی انتظار داشته باشیم. فوتبال آسیا قدرتمند شده است.

یک لژیونر دیگر به اردوی تیم ملی اضافه شد

یک بازیکن لژیونر دیگر به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان اضافه شد.

ادعای نافرمانی مسی در تمرین پاریسی ها

یک حساب کاربری مدعی شده است که لیونل مسی یک تنش جدی با سرمربی پاری سن ژرمن داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید