زاکانی: توسعه ورزش همگانی در پایتخت، رسالت شهرداری است

شهردار تهران گفت: یکی از مهمترین وظایف شهرداری توجه به ورزش همگانی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.

زاکانی: توسعه ورزش همگانی در پایتخت، رسالت شهرداری است

به گزارش فارس، با برگزاری آیین افتتاحیه دومین دوره مسابقات «قهرمان شهر و جشنواره تابستانی آرمان»، مشعل این مسابقات در مجموعه دوازده هزار نفری استادیوم آزادی و با حضور مسئولین ارشد شهری، ورزشی، قهرمانان، پیشکسوتان ورزش کشور و ده ها هزار شهروند تهرانی روشن شد. زاکانی: توسعه ورزش همگانی در پایتخت، رسالت شهرداری است در ابتدای این مراسم، علیرضا زاکانی شهردار تهران گفت: یکی از مهمترین وظایف شهرداری توجه به ورزش همگانی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی است که با این نگاه، قهرمان شهر می‌تواند به تحقق این رسالت کمکی شایسته کند. وی افزود: این مراسم برای دومین سال در سطح تهران برگزارمی‌شود و به طور قطع در کنار دستاوردهایی همچون استعدادیابی، نشاط و همدلی اجتماعی را  نیز به همراه خواهد آورد. شهردار تهران همچنین تصریح کرد: یکی از وظایف شهرداری در سطح شهر توجه به برنامه‌های مشارکت محور است که ورزش یکی از محوری ترین بخش‌ها به حساب می‌آید. در دوره گذشته «قهرمان شهر»، حدود ۶۰۰ هزار نفر مشارکت داشتند و در این دوره می‌توان جمعیت بیشتری را ترغیب کرد. قهرمان شهر، پشتوانه قهرمانان آینده محمد امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی نیز یکی از دستاوردهای مهم این رویداد را پشتوانه سازی قهرمانان آینده در تیم‌های ملی دانست و گفت: وظیفه شهرداری توجه به بعد همگانی است ولی در این رویداد بعد قهرمانی نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت. این مراسم با برنامه‌های متنوعی از جمله اجرای همایش ورزش‌های باستانی و زورخانه‌ای، رژه تیم های شرکت کننده و … ادامه یافت و در پایان با تقدیر از پیشکسوتان ورزش کشور از جمله منصور برزگر، حسن روشن، سلمان حسام، محمد نصیری، علی اکبر حیدری، طالب نعمت پور، محمد انصاری، محمد حسن انصاری فر، محمد فنایی و … با تجلیل از خانواده شهید آرمان علی وردی به پایان رسید. پایان پیام/

Related Posts

چمران: طرح ترافیک جدید به امسال نمی‌رسد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه جزئیات طرح ترافیک جدید هنوز به شورا اعلام نشده است، گفت: بعید به نظر می‌رسد تا پایان امسال طرح…

افتتاح بزرگترین مدرسه امسال با نام سردار قاسم سلیمانی

بزرگترین مدرسه کشور امسال با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان افتتاح شد.

آیا افزایش جریمه شکار، باعث بازدارندگی می‌شود؟

جریمه شکار بین ۵۰ هزار تا ۲۰۰ میلیون تومان است، این درحالی است که شکارچیان بابت برخی گونه‌ها تا چند صدمیلیون تومان به جیب می‌زنند.

ترافیک سنگین در پایتخت

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت امروز سه‌شنبه از ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی در پی بارندگی و لغزندگی معابر خبر داد.

انهدام باند پولشویی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از انهدام باند پولشویی به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد ریال خبرداد.

تفاهم ساخت ۱۰۰۰ اتوبوس تولید داخل برای شهر تهران

شهردار تهران از خط تولید یک کارخانه اتوبوس‌سازی ایرانی بازدید کرد. این کارخانه بناست تا تابستان آینده ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس جدید برای شهرداری تهران تولید کند.

دیدگاهتان را بنویسید