سامانه خودکاربری لایحه رونمایی شد

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه از سامانه خودکاربری لایحه به عنوان بیست و نهمین خدمت دستگاه قضائی رونمایی کرد.

سامانه خودکاربری لایحه رونمایی شد

به گزارش خبرنگار قضائی باشگاه ژورنالیست، نشست خبری محمد کاظمی‌فرد معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه صبح امروز باحضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف برگزار شد. در بخشی از این نشست از سامانه خودکاربری لایحه به عنوان بیست و نهمین خدمت دستگاه قضائی رونمایی شد و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات در این باره گفت: یکی از سیاست‌های قضائی توسعه خودکاربری‌ها و توسعه امور توسط خود مردم است و در این مسیر اقدامات زیادی در پنجره واحد خدمات قضائی ایجاد کردیم که می‌توانید شخصا در منزل انجام دهید. از این رو توصیه می‌کنیم شهروندان خود مراجعه کرده و کد ثنا خود را در اختیار کسی قرار ندهند تا وارد چالش‌های امنیتی نشوند.  

Related Posts

چمران: طرح ترافیک جدید به امسال نمی‌رسد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه جزئیات طرح ترافیک جدید هنوز به شورا اعلام نشده است، گفت: بعید به نظر می‌رسد تا پایان امسال طرح…

افتتاح بزرگترین مدرسه امسال با نام سردار قاسم سلیمانی

بزرگترین مدرسه کشور امسال با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان افتتاح شد.

آیا افزایش جریمه شکار، باعث بازدارندگی می‌شود؟

جریمه شکار بین ۵۰ هزار تا ۲۰۰ میلیون تومان است، این درحالی است که شکارچیان بابت برخی گونه‌ها تا چند صدمیلیون تومان به جیب می‌زنند.

ترافیک سنگین در پایتخت

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت امروز سه‌شنبه از ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی در پی بارندگی و لغزندگی معابر خبر داد.

انهدام باند پولشویی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از انهدام باند پولشویی به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد ریال خبرداد.

تفاهم ساخت ۱۰۰۰ اتوبوس تولید داخل برای شهر تهران

شهردار تهران از خط تولید یک کارخانه اتوبوس‌سازی ایرانی بازدید کرد. این کارخانه بناست تا تابستان آینده ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس جدید برای شهرداری تهران تولید کند.

دیدگاهتان را بنویسید