سردار رادان: در برخورد با معتادان متجاهر و سارقان کوتاه نمی‌آییم

فرمانده نیروی انتظامی کشور تصریح کرد: هم قسم شدیم که در دو حوزه برخورد با معتادان متجاهر و سارقان کوتاه نمی‌آییم.

سردار رادان: در برخورد با معتادان متجاهر و سارقان کوتاه نمی‌آییم

به گزارش باشگاه ژورنالیست از شهرستان ساری، سردار رادان بعد از ظهر امروز در حاشیه سفر به مازندران درجمع خبرنگاران، اظهار کرد: طرح نوروزی در حوزه راه و پلیس راه در کشور با آغاز سفرها در حال اجرا هست.

وی درباره اقدامات انجام شده حوزه انتظامی ویژه ایام نوروز، خاطر نشان کرد:  فعالیت قرارگاه‌های نوروزی آغاز شده و تا پایان ایام نوروز به مردم خدمات لازم را ارائه می‌دهند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور اضافه کرد: در استان مردم مازندران بررسی‌های لازم انجام شده و با توجه به مسافرپذیر بودن استان نیاز به ارائه خدمات بیشتر هستیم و پس از بررسی‌های لازم مشخص شده اقدامات مناسبی در این استان اجرا شده است.

وی ادامه داد: مقرر شده که اقدامات قرارگاه در استان تقویت شود و این روند خدمت تا پایان سفرهای نوروزی ادامه پیدا کند.

فرمانده انتظامی کشور در ارتباط با بحث تصادفات،گفت: با وجود اینکه مردم رعایت کردند اما میزان تصادفات در شأن مردم نبوده و نیاز به رعایت بیشتری دارد.

وی درباره برنامه نیروی انتظامی برای مقابله با سرقت، گفت: همکاران ما تلاش‌های لازم برای حضور در محله‌های که نیاز به حضور بیشتر  است را در برنامه کاری خویش قرار داده و تصور ما این است که اخبار خوبی به مردم ارائه دهیم/

سردار رادان در ارتباط با حجاب و عفاف، گفت: جلسات  مهمی در وزارت کشور در دستور کار است تا به نتایج مطلوبی از جنس باید‌ها و نبایدهایی که در این حوزه نیاز است برسیم. در این جلسات نیروی انتظامی هم مشارکت داشته و انتظار هست که باید جدی‌تر عمل شود.

وی در ارتباط مقابله با سارقین، افزود: یکی از دغدغه‌های ما مقابله با سارقین و مالخرها بوده است. در سطح کشور تعداد زیادی از سارقین و مالخرها دستگیر شدند. اجناس سرقتی باید تعیین مالکیت شده و در اختیار افراد آسیب دیده قرار بگیرد  و هم قسم شدیم که در دو حوزه برخورد با معتادان متجاهر و سارقان کوتاه نمی‌آییم.

سردار رادان یادآور شد: در حوزه مقابله با سرقت دغدغه خودمان را تا سال آینده هم پیگیری می‌کنیم تا نتایج مطلوب حاصل شود. در بحث پیشگیری انتظار داریم که مردم مراقبت‌های لازم را داشته باشند، در حوزه آموزش برای نگهداری مناسب اموال هم برنامه‌های را طراحی کرده و عملیاتی می‌کنیم.

انتهای پیام۸۶۰۰۴

Related Posts

رئیس جمهور وارد بهارستان شد

رئیس جمهور لحظاتی قبل وارد شهرستان بهارستان شد.

آغاز سفرهای بدون ویزا میان ایران و روسیه

رئیس نمایندگی بازرگانی سفارت روسیه در ایران از آغاز سفرهای بدون ویزای اولین گروه های گردشگری ایران به روسیه و بالعکس خبر داد.

قاتل لیدر نفت مسجدسلیمان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری قاتل فراری در عملیات ضربتی پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

راه اندازی بیمارستان زاوه معطل تکمیل کادر درمان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با اشاره به تکمیل ساختمان وتجهیزات بیمارستان راشد زاوه گفت: راه اندازی این بیمارستان مستلزم تکمیل کادر درمان از سوی وزارتخانه وسازمان…

گذر زمان تقابل جبهه حق با باطل را به خوبی نمایان می‌کند

استاندار مرکزی گفت: گذر زمان تقابل جبهه حق با باطل را به خوبی نمایان می‌کند و همانطور که دیدیم در اتفاقات سال گذشته این تقابل به خوبی…

هدفم قضاوت در فینال هندبال بازی های آسیایی هانگژو است

داور قزوینی هندبال بانوان گفت: امیدوارم بتوانم امتیاز قضاوت در فینال هندبال بانوان مسابقات آسیایی را به دست بیاورم.

دیدگاهتان را بنویسید