سکوت مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در خصوص شایعات لیگ شکست

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد کشورمان به شایعاتی که علیه او در لیگ برتر ایجاد شده واکنش نشان داد.

سکوت مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در خصوص شایعات لیگ شکست

محسن کاوه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه ژورنالیست، در خصوص شایعات مبنی بر تصمیم گرفتن او برای کشتی گیران برای حضور در لیگ های کشتی کشور اظهار داشت: کسی که این شایعات را مطرح کرده است در حدی نیست که بخواهم جواب او را بدهم اما شما خودتان می توانید از کشتی‌گیران سوال کنید ببینید اصلا در خصوص اینکه کدام تیم بروند یا نروند با آنها صحبت کرده ام یا خیر. حقیقت امر این است که کشتی‌گیران با من صحبت می کنند و از من مشورت می گیرند و من هم به آنها مشورت می‌دهم که چه کار کنند اما دخالتی در این که به کدام تیم بروند، ندارم. مشورت دادن و یا صحبت کردن با کشتی گیران برای چگونه عمل کردن، حق من است.  وی افزود: شما یک کشتی گیر را پیدا کنید که من به او اجبار کرده باشم برای تیم کشتی بگیرد و یا تیمی ادعا کند که به من پول داده است. این شایعاتی که بیان شده است حرف دهن اصلانی هم نیست ای کاش از او بزرگترها به میدان می‌آمدند. مدیر تیم‌های ملی با اشاره به حضورش در لیگ و نداشتن سمت در زمان ریاست رسول خادم گفت: شما از سال 91 به بعد را که نگاه کنید می بینید من 3 سال با تیم ثامن الحجج در لیگ برتر اول شدم و بعد از آن هم به بیمه رازی رفتم و قهرمان شدم. یک سال با ایزی پایپ قهرمان باشگاه های جهان شدم. آن زمان من هیچ سمتی در فدراسیون نداشتم، زمان رسول خادم بود و ما بیرون فدراسیون بودیم. همه این صحبت هایی که امروز می‌کنند برای افکار مریضی است که وجود دارد. چطور زمانی که تیم ملی جوانان به روسیه می‌رود و با 5 مدال طلا بر می‌گردد کسی چیزی نمی‌گوید؟ تیم جوانان مگر در جام تختی بد کشتی گرفت؟ در جام تختی 3 کشتی گیر ما روی سکو رفتند چطور این ها را نمی‌بینند. تمام حرف هایی که می زنند صد من یه غاز است و ارزشی هم ندارند. من از فدراسیون هم خواستم که با او بابت حرف هایی که زده است برخورد کند. چرا که تمام حرفای محمد اصلانی کذب و دروغ است. کاوه در ادامه گفت: کشتی‌گیران برای مشورت پیش من می‌آیند و من هم فقط آنها را راهنمایی می‌کنم می‌گویم تعداد کشتی‌هایی که باید بیگیرید را مشخص کنید و… . مگر در کشتی پولی وجود دارد که بخواهم از کسی بگیرم. صحبت هایی که می شود اصلا قانونی نیست و همه حرف‌های آنها از روی حسادت است. البته بازم تأکید می‌کنم حرف‌هایی که زده شده اصلا اندازه دهن اصلانی نیست و باید ببینید به او چه کسی یاد داده است.  پایان پیام/

Related Posts

شمسایی: تفکر ما انتخاب بهترین ها در تیم ملی فوتسال است

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: بازی کردن با تیم‌های بزرگی مثل برزیل، آرژانتین و … انگیزه بازیکنان را مقابل این تیم‌ها بیشتر می‌کند.

بازی‌های آسیایی| حسین‌پور نقره‌ای شد

پور نماینده کشورمان در وزن 63- کیلوگرم تیم ملی تکواندو با شکست مقابل نماینده تایلند به مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو دست یافت.

جنجالی‌های هفته| از درگیری دو عضو هیات رئیسه فدراسیون و قاب‌های ماندگار رونالدو تا رونمایی از «مترجمِ بابا»

اتفاقات جنجالی این هفته جهان ورزش اختصاص به حضور رونالدو در تهران دارد و قاب های ماندگاری که این بازیکن رقم زد.

حال و هوای جام جهانی فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا

بدون شک رقابت‌های امسال لیگ قهرمانان آسیا با تمام سال‌های گذشته تفاوت دارد.

توضیح کادرپزشکی تیم ملی درمورد مصدومیت بیرانوند

کادرپزشکی تیم‌ ملی فوتبال کشورمان توضیحاتی درمورد آسیب دیدگی علیرضا بیرانوند ارائه کرد.

۲ بازی تدارکاتی در برنامه پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تمرینات و آمادگی خود برای حضور در مسابقات، دو بازی تدارکاتی در برنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید