شهادت یک جوان فلسطینی در طولکرم کرانه باختری

رسانه‌های فلسطین از شهادت یک جوان فلسطینی در اردوگاه طولکرم واقع در کرانه باختری خبر دادند.

شهادت یک جوان فلسطینی در طولکرم کرانه باختری

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، «عبدالکریم ابراهیم بدیرات»(۲۴ ساله) از اردوگاه طولکرم چهارشنبه شب در نتیجه جراحت وارده به وی بر اثر اصابت ترکش موشکی که از پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی شلیک شده بود، به شهادت رسید. 

بنابر گزارش وبگاه «عرب ۴۸»، سه‌شنبه شب در جریان یورش نظامیان صهیونیست به شهر طولکرم و اردوگاه نور شمس واقع در شرق آن، شش جوان فلسطینی به شهادت رسیده و یک نفر دیگر به شدت زخمی شد. 

رئیس کمیته مردمی خدمات اردوگاه طولکرم گفت که شهید بدیرات از ناحیه شکم مورد اصابت ترکش موشک شلیک شده از پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته و زخمی شده بود. 

با شهادت این جوان فلسطینی از هفتم اکتبر(آغاز جنگ علیه غزه) تاکنون ۵۸ فلسطینی در استان طولکرم توسط نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده‌اند.  پایان پیام/

Related Posts

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

کاخ سفید: حماس همچنان تهدیدی فعال برای اسرائیل است

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه مدعی شد که رژیم صهیونیستی در عملیات نظامی در جنوب و شمال نوار غزه، به مرحله حملات با شدت…

ترامپ پیروز انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در آیووا شد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ به‌رغم مواجه بودن با اتهامات جنایی، در اولین رقابت انتخاباتی جمهوری‌خواهان در ایالت آیووا توانست به پیروزی قاطعی دست یابد.

یونان: نیروهای مسلح ما برای دوره بی ثباتی پس از اردوغان آماده می‌شوند

وزیر دفاع یونان روز دوشنبه گفت، ارتش یونان باید برای هرگونه احتمالی پس از خاتمه دوران ریاست جمهوری «اردوغان» در ترکیه آماده باشد.

زاخارووا: صلح اوکراین در گروی توقف تسلیح این کشور است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت غرب در صورتی که مایل به کمک به مذاکرات صلح برای اوکراین است باید جریان تسلیح این کشور را متوقف کند.

بایدن: سفر بلینکن به خاورمیانه برای رایزنی درباره آزادی سایر گروگان‌ها بود

رئیس جمهور آمریکا میگوید که سفر هفته گذشته وزیر خارجه این کشور به غرب آسیا به منظور رایزنی برای پیدا کردن راهی برای آزادی سایر اسرا در…

دیدگاهتان را بنویسید