عذرخواهی و پشیمانی امباپه در مذاکره با رئال مادرید

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی، از فلورنتینو پرز به خاطر تمدید قراردادش با پاری سن ژرمن در سال 2022 عذرخواهی کرد.

عذرخواهی و پشیمانی امباپه در مذاکره با رئال مادرید

به گزارش باشگاه ژورنالیست؛ امباپه شب گذشته با انتشار ویدیویی اعلام کرد که قصد تمدید قراردادش با پاری سن ژرمن را ندارد و در پایان فصل از این باشگاه جدا خواهد شد و انتظار می‌رود که در فصل آینده با پیراهن رئال مادرید به میدان برود.

به گزارش ورزش سه، این بازیکن پیش از این در سال ۲۰۲۲ هم در یک قدمی پیوستن به رئال مادرید بود، اما در حالی که همه منتظر اعلام این خبر بودند، او تصمیم گرفت قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کند و این موضوع باعث عصبانیت و ناراحتی شدید مدیران رئال شد.

این عصبانیت به حدی بود که حتی بعضی از رسانه‌های اسپانیایی در آن زمان مدعی شده بودند که پرز تصمیم گرفته است که از جذب این ستاره فرانسوی منصرف شود. اما در نهایت نظرش عوض شد تا یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر دنیای فوتبال را به تیمش اضافه کند.

حالا نشریه رلوو خبر داده است که امباپه پیش از مذاکرات جدی در چند ماه اخیر به خاطر این که زیر قولش با رئال مادرید زده و قراردادش را با پاری سن ژرمن در سال 2022 تمدید کرد شخصا از پرز عذرخواهی و ابراز پشیمانی کرده است و به نظر می‌رسد که این موضوع مورد توجه و خشنودی رییس این باشگاه قرار گرفته است.

258 258

Related Posts

عکس‌| سفر دیوید بام به شرق آسیا؛ اینجا لندن نیست!

دیوید بکام به تازگی برای سفری تبلیغاتی راهی شرق آسیا شده است.

عکس| علی خسروی تهدید به مرگ شد!

علی خسروی استوری جدیدی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

عکس| پیکان – تراکتور؛ با این تصویر خاطره‌انگیز

باشگاه پیکان پوستر جالبی برای بازی این هفته خود منتشر کرده است.

ناپدید شدن مدیر با سابقه ایرانی در فرودگاه دوبی!

قرار بود وحید مرادی به همراه تیم ملی راهی برزیل شود، ولی در رخ‌دادی کم‌سابقه، در فرودگاه دوبی ناپدید شده و از آن موقع به بعد دیگر…

اقدام عجیب سهیل مهدی پس از برکناری

با وجود برکناری سهیل مهدی از ریاست کمیته مسابقات سازمان لیگ، او برای دومین روز متوالی بعد از این اتفاق در این محل حضور پیدا کرد.

واکنش تراکتور به شایعه قراردادی ۶۰ میلیاردی!

هوشنگ نصیرزاده می‌گوید قرارداد رحمان جعفری و امیرحسین حسین‌زاده حدود ۱۰ میلیارد تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید