عنوان پاسدار یادگار لحظه‌های حساس انقلاب است

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی، روز پاسدار را به پاسداران امنیت کشور تبریک گفت.

عنوان پاسدار یادگار لحظه‌های حساس انقلاب است

به گزارش گروه جامعه باشگاه ژورنالیست، فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی، روز پاسدار را به پاسداران امنیت کشور تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:  حضرت امام خمینی (ره) در سوم شعبان سال ۱۳۹۹ هجری قمری برابر با هفتم تیر ماه ۱۳۵۸ هجری شمسی روز مبارک سوم شعبان المعظم مصادف با زادروز فرخنده پیشوا و سرور آزادگان، بزرگ پاسدار قرآن کریم و اسلام عزیز حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را روز پاسدار نامگذاری کردند تا پاسداران این  مرز و بوم با تاسی از قیام کربلا از سیره الهی و اسلام ناب محمدی (ص) دفاع کرده و در این راه همچون سالار شهیدان عقبی را بر دنیا ترجیح داده و دین و دینداری را جاودانه کنند. عنوان پاسدار یادگار روزهای پرافتخار برای همه دوران تاریخ و لحظه‌های حساس انقلاب است و روحیه پاسداری یعنی جهاد و شهادت و همین ویژگی است که می تواند انقلاب را پایدار و راه صلاح ، فلاح ،عزت ، رضای الهی و سعادت دنیا و آخرت را برای یک ملت رقم زند. پاسداران با پروانه حضورشان به دور شمع وطن، غیرتی حسینی را از کربلا تا ایران اسلامی به دوش کشیدند و امروز در عرصه های علم و فناوری، دفاعی، حیرت انگیز و سرگشتگی را بر دشمنان مستولی و فتوحات پی در پی برای ایران عزیز به ارمغان  آوردند و در این راه جان دادند و یا جانباز شدند تا با تبلور ایثار وجودشان عشق به ولایت و وطن و ملت را نمایان سازند تا چهارم ماه مبارک شعبان، ولادت حضرت عباس(ع) بزرگ پرچمدار وادی ایثار و شهادت به نام روز جانباز در تقویم ایران اسلامی ثبت شود. فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این پیام ضمن گرامی داشت سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام؛ روز پاسدار و میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام؛ روز جانباز را به مقام معظم رهبری مدظله العالی، فرماندهان و مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفته و آورده است: این فرماندهی پاسدار ارزش‌های انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل بوده و با تبعیت محض از مقام عظمای ولایت با هوشیاری و بصیرت و میدان داری عرصه های جهاد و شهادت و با الگوپذیری از نهضت عاشورا برای حفظ دین، اقتدار‌ ‌‌‌و‌‌‌‌ عزت ایران اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد. پایان پیام/

Related Posts

چمران: طرح ترافیک جدید به امسال نمی‌رسد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه جزئیات طرح ترافیک جدید هنوز به شورا اعلام نشده است، گفت: بعید به نظر می‌رسد تا پایان امسال طرح…

افتتاح بزرگترین مدرسه امسال با نام سردار قاسم سلیمانی

بزرگترین مدرسه کشور امسال با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان افتتاح شد.

آیا افزایش جریمه شکار، باعث بازدارندگی می‌شود؟

جریمه شکار بین ۵۰ هزار تا ۲۰۰ میلیون تومان است، این درحالی است که شکارچیان بابت برخی گونه‌ها تا چند صدمیلیون تومان به جیب می‌زنند.

ترافیک سنگین در پایتخت

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت امروز سه‌شنبه از ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی در پی بارندگی و لغزندگی معابر خبر داد.

انهدام باند پولشویی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از انهدام باند پولشویی به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد ریال خبرداد.

تفاهم ساخت ۱۰۰۰ اتوبوس تولید داخل برای شهر تهران

شهردار تهران از خط تولید یک کارخانه اتوبوس‌سازی ایرانی بازدید کرد. این کارخانه بناست تا تابستان آینده ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس جدید برای شهرداری تهران تولید کند.

دیدگاهتان را بنویسید