غافلگیرشدن نظامیان صهیونیست در حملات حزب‌الله+ فیلم

غافلگیرشدن نظامیان صهیونیست در حملات حزب‌الله+ فیلم

غافلگیرشدن نظامیان صهیونیست در حملات حزب‌الله+ فیلم

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، جنبش مقاومت اسلامی لبنان بامداد چهارشنبه فیلم‌هایی از لحظات عملیات علیه نظامیان رژیم صهیونیستی را منتشر کرد که در آن اشغالگران از این حملات کاملا غافلگیر می‌شوند. حزب‌الله در یکی از این فیلم‌ها، تصاویری از لحظه هدف قرار دادن نظامیان اشغالگر در مزارع شهرک «دوفیف» نزدیک مرزهای جنوب لبنان منتشر کرد. این جنبش همچنین فیلم لحظه حمله با دو موشک به شهرک صهیونیست‌نشین «راموت نفتالی» در روستای اشغالی یوشع متعلق به لبنان را رسانه‌ای کرد.  

Related Posts

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

کاخ سفید: حماس همچنان تهدیدی فعال برای اسرائیل است

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه مدعی شد که رژیم صهیونیستی در عملیات نظامی در جنوب و شمال نوار غزه، به مرحله حملات با شدت…

ترامپ پیروز انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در آیووا شد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ به‌رغم مواجه بودن با اتهامات جنایی، در اولین رقابت انتخاباتی جمهوری‌خواهان در ایالت آیووا توانست به پیروزی قاطعی دست یابد.

یونان: نیروهای مسلح ما برای دوره بی ثباتی پس از اردوغان آماده می‌شوند

وزیر دفاع یونان روز دوشنبه گفت، ارتش یونان باید برای هرگونه احتمالی پس از خاتمه دوران ریاست جمهوری «اردوغان» در ترکیه آماده باشد.

زاخارووا: صلح اوکراین در گروی توقف تسلیح این کشور است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت غرب در صورتی که مایل به کمک به مذاکرات صلح برای اوکراین است باید جریان تسلیح این کشور را متوقف کند.

بایدن: سفر بلینکن به خاورمیانه برای رایزنی درباره آزادی سایر گروگان‌ها بود

رئیس جمهور آمریکا میگوید که سفر هفته گذشته وزیر خارجه این کشور به غرب آسیا به منظور رایزنی برای پیدا کردن راهی برای آزادی سایر اسرا در…

دیدگاهتان را بنویسید