لبنان خواستار اقدام بین‌المللی علیه رژیم صهیونیستی شد

وزارت خارجه لبنان در بیانیه‌ای تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و یورش به شهر نابلس را محکوم کرد.

لبنان خواستار اقدام بین‌المللی علیه رژیم صهیونیستی شد

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، وزارت خارجه لبنان در بیانیه‌ای به تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه واکنش نشان داد.

وزارت خارجه لبنان در این بیانیه ضمن محکوم کردن تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و یورش به شهر نابلس، درباره خطرات تشدید حملات این رژیم و تداوم تجاوزات آن علیه اماکن مقدس اسلامی و مسیحی هشدار داد.

در بیانیه مذکور آمده است که تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه اماکن مقدس اسلامی و مسیحی، تهدیدی خطرناک برای صلح و امنیت جهانی است.

بر اساس گزارش خبرگزاری لبنان «NNA»، وزارت خارجه لبنان همچنین خواستار اقدام فوری بین‌المللی برای برقراری آتش‌بس فوری و توقف حملات رژیم صهیونیستی به منظور جلوگیری از تداوم خشونت و تلفات جانی و مالی شد.

رژیم صهیونیستی از بامداد امروز سه‌شنبه دور تازه حملات علیه نوار غزه را آغاز کرده است و طبق اعلام وزارت بهداشت غزه تاکنون در این حملات ۱۵ نفر از جمله چهار کودک و چهار زن به شهادت رسیده و ۲۲ نفر نیز مجروح شده‌اند که حال برخی از آن‌ها وخیم اعلام شده است.

 

پایان پیام/

Related Posts

آمریکا: اوکراین در ضدحمله خود از آبرامز و اف-16 استفاده نمی‌کند

آمریکا اعلام کرد، اوکراین در ضد حمله قریب‌الوقوعش علیه ارتش روسیه از تسلیحات سنگینی همچون تانک‌های آبرامز و جنگنده‌های اف-16 استفاده نخواهد کرد.

انگلیس برای اعتصابهای تابستانی آماده می‌شود

اتحادیه‌های صنفی انگلیس از برنامه های خود برای به راه انداختن موج جدیدی از اعتصابات اعتراضی در بخش فرودگاهی و حمل‌ونقل ریلی خبر داده‌اند.

منابع صهیونیست: مجارستان سفارت خود را به قدس اشغالی منتقل می‌کند

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از توافق اولیه این رژیم و مجارستان برای انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی خبر دادند.

انگلیس برای اعتصاب‌های تابستانی آماده می‌شود

اتحادیه‌های صنفی انگلیس از برنامه های خود برای به راه انداختن موج جدیدی از اعتصابات اعتراضی در بخش فرودگاهی و حمل‌ونقل ریلی خبر داده‌اند.

انهدام سامانه‌های دفاع هوایی اوکراین توسط روسیه

بر اساس گزارش رسانه‌های روسیه، قوای ارتش این کشور در دور جدید حملات علیه نیروهای اوکراینی، سامانه‌های دفاع هوایی محافظت کننده از زیرساخت‌های نظامی «مهم» در اوکراین…

زلنسکی تضمین امنیتی از ناتو درخواست کرد

رئیس‌جمهور اوکراین بار دیگر خواستار پیوستن این کشور به ناتو شده و از این ائتلاف نظامی درخواست کرد که در صورت عدم امکان عضویت در شرایط فعلی،…

دیدگاهتان را بنویسید