مازندران قطب مهم تنیس روی میز کشور

با حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور،مراسم تجلیل از برترین‌های تنیس روی مازندران برگزار شد.

مازندران قطب مهم تنیس روی میز کشور

به گزارش باشگاه ژورنالیست از بابل، مراسم تجلیل از برترین‌های تنیس روی میز استان مازندران، جمعه‌شب در بابل برگزار شد و از خانواده تنیس روی میز استان با حضور رئیس فدراسیون تجلیل شد. مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز در مراسم آئین تجلیل از برترین‌های تنیس روی میز که در سالن همایش مخابرات بابل برگزار شد، با اشاره به موفقیت‌های تنیس روی میز مازندران، اظهار کرد: دست یافتن به این افتخارات کار سخت و دشواری است و این امر محقق نمی‌شود مگر با همت و تلاش دست اندرکاران ورزش استان. 

وی بیان کرد: برادران عالمیان و خانواده عمرانی و فاطمه یاری و نیما نقوی از افتخارات تنیس روی میز هستند که مدال‌های متعددی در سطح ملی، بین‌المللی و بعضا آسیایی کسب کردند. 

رئیس فدراسیون تنیس روی میز ادامه داد: تنیس روی میز مازندران از حضور رحمت و نعمت عالمیان این دو برادر خوشنام که نقش بسزایی در این رشته داشتند سود می‌برد تا جایی که تنیس روی میز در سطوح ملی و بین المللی و آسیایی می‌درخشد.  قارداشی افزود: فدراسیون تنیس روی میز با ۹۳ اعزام بین‌اللملی حدود ۴٠٠ عضو کمیته ملی المپیک، با حضور این تعداد، افتخارات آسیایی و جهانی مختلفی کسب شد؛ اگر کمک خیرین و اسپانسرینگ فدراسیون نبود موفقیت‌ها مقدور نبود.  وی با بیان اینکه، شهرستان‌های مازندران هر کدام یک کشور هستند، گفت:  سرمایه‌های اصلی و المپیکی در مازندران هستند؛ مازندران رتبه یک را در کشور دارد و در بخش‌های مختلف افتخار آفرینی می‌کند.  قارداشی ضمن تعریف و تمجید از سرمایه‌های تنیس روی میز مازندران، بیان کرد: آنچه در توان داریم برای توسعه و پیشرفت تنیس روی میز مازندران کمک خواهیم کرد و اگر امروز تنیس روی میز مازندران در سطح خوبی قرار داد، این نتیجه کار تیمی است و قدردانی ویژه دارم از هیات تنیس روی میز مازندران که با تدابیر خوبشان شاهد اتفاقات خوب هستیم. 

رئیس فدراسیون تنیس روی میز خاطرنشان کرد: مازندران یکی از قطب‌های مهم تنیس روی میز کشور محسوب می‌شود. * مازندران یکی از قطب‌های مهم تنیس روی میز است  سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از برترین‌های تنیس روی میز استان مازندران، اظهار کرد: فدراسیون تنیس روی میز جزء سه فدراسیون برتر است که باید خداقوت جانانه به آقای قارداشی جهت مدیریت پدرانه‌ای که در این عرصه دارند، بگویم. عالیشان با اشاره به استعداد این شهر در زمینه تنیس روی میز، گفت: وقتی در دوران تحصیل مجلات ورزشی را دنبال می‌کردیم نام دو برادر «رحمت و نعمت عالمیان» می‌درخشید، که این موضوع باعث افتخار و مباهات ماست.  وی همچنین ادامه داد: از برادران المپیکی هر چه بگوییم کم گفتیم، چرا که نام این دو عزیز مانند نگین در دنیای تنیس روی میز می‌درخشد.  سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران تاکید کرد: پایگاه تنیس روی میز ما شهرستان بابل است و در شهرهای دیگر هم قطعا این استعدادها وجود دارد و لازم است استعدادیابی خوبی در کل استان صورت بگیرد. عالیشان گفت: امروز به اتفاق رئیس فدراسیون، خانه تنیس روی میز در غرب استان افتتاح شد؛ ما در ساری و بابل هم خانه تنیس روی میز داریم؛ برنامه بعدی ما در حوزه تنیس روی میز، راه اندازی خانه تنیس روی میز در شرق مازندران خواهد بود. 

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران خاطرنشان کرد: الگوسازی، تمرکز، هدف گذاری، احترام گذاشتن به پیشکسوتان، مطالعه و نگاه علمی به رشته ورزشی تنیس روی میز، گامی مهم در دست یابی به موفقیت های این رشته در استان است.  عالیشان در پایان گفت: تنیس روی میز یکی از ورزش های جذاب و پرطرفدار است که قهرمان زیادی نیز در این رشته معرفی کرده است و استان مازندران یکی از قطب های مهم تنیس روی میز محسوب می‌شود. گفتنی‌است؛ در این مراسم همچنین از جام و نماد ویژه «نوشاد کاپ» که قرار است بزودی در استان مازندران با حضور ورزشکاران نامی سراسر کشور برگزار گردد رونمایی شد. به گزارش فارس، پیش از این مراسم نیز، با حضور رئیس فدراسیون، سومین خانه تخصصی تنیس روی میز در استان مازندران راه اندازی شد.

بعد از سال‌ها انتظار و  پس از بهسازی و نوسازی صورت گرفته، سالن تخصصی تنیس روی میز در چالوس بازگشایی و راه‌اندازی شد.

عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران در مراسم افتتاح این سالن، اظهار کرد: با مرمت و بازسازی یکی از سالن‌های مستهلک و تخریب شده در شهرستان چالوس و تجهیز آن، غرب استان نیز صاحب خانه تخصصی تنیس روی میز شد تا علاقمندان به این رشته در غرب استان با انگیزه بیشتری به این ورزش بپردازند. عالیشان بیان کرد: بعد از سالن تخصصی تنیس روی میز در ساری و بابل، این سومین سالن تخصصی تنیس روی میز در استان مازندران است که در منطقه غرب استان و در شهرستان چالوس فعال شده است. پایان پیام /۸۶۰۵۹/غ

Related Posts

برای موفقیت در لیگ برتر، نیازمند نگاه بلند مدت و حمایت مردم و مسوولان هستیم

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین گفت: باید به تیم «شمس آذر» نگاه بلند مدت داشته باشیم و برنامه ریزی های مناسبی صورت بگیرد. اگر اینگونه نباشد…

ارائه خدمات رایگان به دامداران ایلامی در قالب اردوهای جهادی

مدیرکل دامپزشکی ایلام گفت: از جمله مهم‌ترین برنامه های هفته دامپزشکی می‌توان به ارائه خدمات رایگان به دامداران در قالب اردوهای جهادی اشاره کرد.

رشد ۳۰۰ درصدی پیش ثبت نام انتخابات مجلس در ایلام

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: میزان ثبت نامی های های انتخابات مجلس نسبت به گذشته به میزان ۳ برابر و معادل ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

کونگ‌فوکار خراسان‌شمالی مدال برنز مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد

رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی خراسان‌شمالی گفت: مهدی گل‌محمدی کونگ‌فو کار شیروانی موفق شد در وزن ۷۸ کیلوگرم رده سنی جوانان مدال برنز مسابقات قهرمانی کونگ‌فو…

واگذار شدن 380 قطعه زمین به متقاضیان طرح جوانی در خراسان‌جنوبی

آیین واگذاری زمین به 380 متقاضی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در خراسان‌جنوبی برگزار شد.

نماینده مجلس: بانک‌ها در طرح نهضت ملی مسکن همراهی لازم را ندارند

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: همه دستگاه‌ها باید برای حل مشکلات طرح نهضت ملی مسکن و سرعت بخشیدن به این پروژه همکاری لازم را داشته…

دیدگاهتان را بنویسید