مانع بزرگ برای حضور بیرانوند مقابل سپاهان

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس بار دیگر مورد تست های تخصصی فیزیوتراپی قرار گرفت تا تکلیفش برای بازی با سپاهان مشخص شود.

مانع بزرگ برای حضور بیرانوند مقابل سپاهان

به گزارش باشگاه ژورنالیست؛ علیرضا بیرانوند در تمرین امروز پرسپولیس مورد معاینه دقیق تیم پزشکی با دستگاه های مخصوص مربوط به سنجش قدرت عضله های دست قرار گرفت تا شانس خود را برای دریافت تایید از سوی آنها و ایستادن در دروازه پرسپولیس برای دیدار با سپاهان پیدا کند.

به گزارش مهر، دروازه بان ملی‌پوش پرسپولیس که قبل از آغاز تست پزشکی هم احساس درد ناشی از تحمل وزن داشت با معاینه پزشکان از حضور در دروازه این تیم برای بازی فردا منع شد.

دروازه بان پرسپولیس به هیچ وجه آمادگی لازم را برای مهار شوت های سنگین و چرخش کامل مچ دست ندارد اما اصرار به بازی کردن داشت که منع شد.

بیرانوند در بخش هایی از تمرین اختصاصی دروازه بان ها نیز شرکت کرد تا تلاش دوباره ای برای بهبود وضعیت خود داشته باشد اما کمترین شانس را برای ایستادن در چارچوب دروازه تیمش در بازی فردا با سپاهان دارد.

امیررضا رفیعی دروازه بان جوان سرخ ها که در چهار دیدار قبلی این تیم مسوولیت حفاظت از دروازه پرسپولیس را داشت گزینه اصلی ایستادن در چارچوب دروازه سرخپوشان است. با این حال باید دید آیا دستیاران اوسمار می توانند بیرانوند را راضی به یک هفته نیمکت نشینی دیگر در لیگ کنند یا این بازیکن در مهم ترین رویداد پنج هفته آخر تیمش در لیگ برتر فصل جاری شرکت خواهد کرد.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان اصفهان ساعت ۱۹:۳۰ فردا چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در ورزشگاه ازادی برگزار می شود.

258 258

Related Posts

عکس‌| سفر دیوید بام به شرق آسیا؛ اینجا لندن نیست!

دیوید بکام به تازگی برای سفری تبلیغاتی راهی شرق آسیا شده است.

عکس| علی خسروی تهدید به مرگ شد!

علی خسروی استوری جدیدی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

عکس| پیکان – تراکتور؛ با این تصویر خاطره‌انگیز

باشگاه پیکان پوستر جالبی برای بازی این هفته خود منتشر کرده است.

ناپدید شدن مدیر با سابقه ایرانی در فرودگاه دوبی!

قرار بود وحید مرادی به همراه تیم ملی راهی برزیل شود، ولی در رخ‌دادی کم‌سابقه، در فرودگاه دوبی ناپدید شده و از آن موقع به بعد دیگر…

اقدام عجیب سهیل مهدی پس از برکناری

با وجود برکناری سهیل مهدی از ریاست کمیته مسابقات سازمان لیگ، او برای دومین روز متوالی بعد از این اتفاق در این محل حضور پیدا کرد.

واکنش تراکتور به شایعه قراردادی ۶۰ میلیاردی!

هوشنگ نصیرزاده می‌گوید قرارداد رحمان جعفری و امیرحسین حسین‌زاده حدود ۱۰ میلیارد تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید