مرکز مردمی نفس، راهی برای جلوگیری از سقط جنین

فرماندار ویژه جهرم گفت: طرح نفس یکی از برنامه‌های اصلی استان فارس و شهرستان جهرم در راستای اجرایی کردن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

مرکز مردمی نفس، راهی برای جلوگیری از سقط جنین

به گزارش باشگاه ژورنالیست از جهرم، مرکز مردمی نفس در راستای جلوگیری از سقط جنین در شهرستان جهرم راه اندازی شد.

شعبانی، فرماندار ویژه جهرم در نشست اجرای این طرح گفت: طرح نفس یکی از برنامه‌های اصلی استان فارس و شهرستان جهرم در راستای اجرایی کردن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت «مدیریت کنترل و کاهش آمار اسقاط جنین» است.

وی در ادامه افزود: هدف از ایجاد این مرکز فرهنگ سازی، ارائه مشاوره و حمایت از خانواده هایی است که تصمیم به سقط جنین سالم خود به صورت ارادی دارند.

شعبانی با اشاره  به اهمیت موضوع و تدابیر مقام معظم رهبری در راستای تحکیم بنیان خانواده و افزایش نرخ موالید اظهار کرد: یکی از ساده ترین راههای افزایش جمعیت، کمک به مادرانی است که به دلیل مشکلات اقتصادی و تفکرهای اشتباه عرفی، فرهنگی و آگاه نبودن به مسائل شرعی نسبت به سقط جنین خود اقدام می کنند.

گفتنی است در مرکز نفس حمایت‌های مالی، حمایت‌های روحی روانی، حمایت معنوی و… به افرادی که به دلیل مشکلات مالی، اجتماعی، فرهنگی و… قصد سقط‌ جنین دارند ارائه می‌شود.

این مرکز در درمانگاه خدمات جامع سلامت امام صادق (ع) واقع در ابتدای خیابان هجرت شهر جهرم قرار دارد و شهروندان می توانند برای دریافت مشاوره و یا هرگونه سوال حضوری مراجعه و یا به شماره این مرکز (۵۴۲۲۲۵۳۷) تماس بگیرند.

پایان پیام/ن

Related Posts

برای موفقیت در لیگ برتر، نیازمند نگاه بلند مدت و حمایت مردم و مسوولان هستیم

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین گفت: باید به تیم «شمس آذر» نگاه بلند مدت داشته باشیم و برنامه ریزی های مناسبی صورت بگیرد. اگر اینگونه نباشد…

ارائه خدمات رایگان به دامداران ایلامی در قالب اردوهای جهادی

مدیرکل دامپزشکی ایلام گفت: از جمله مهم‌ترین برنامه های هفته دامپزشکی می‌توان به ارائه خدمات رایگان به دامداران در قالب اردوهای جهادی اشاره کرد.

رشد ۳۰۰ درصدی پیش ثبت نام انتخابات مجلس در ایلام

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: میزان ثبت نامی های های انتخابات مجلس نسبت به گذشته به میزان ۳ برابر و معادل ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

کونگ‌فوکار خراسان‌شمالی مدال برنز مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد

رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی خراسان‌شمالی گفت: مهدی گل‌محمدی کونگ‌فو کار شیروانی موفق شد در وزن ۷۸ کیلوگرم رده سنی جوانان مدال برنز مسابقات قهرمانی کونگ‌فو…

واگذار شدن 380 قطعه زمین به متقاضیان طرح جوانی در خراسان‌جنوبی

آیین واگذاری زمین به 380 متقاضی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در خراسان‌جنوبی برگزار شد.

نماینده مجلس: بانک‌ها در طرح نهضت ملی مسکن همراهی لازم را ندارند

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: همه دستگاه‌ها باید برای حل مشکلات طرح نهضت ملی مسکن و سرعت بخشیدن به این پروژه همکاری لازم را داشته…

دیدگاهتان را بنویسید