معترضان پاکستانی: اسرائیل نمی‌تواند با کشتن روزنامه نگاران حقیقت را پنهان کند

هزاران نفر از اقشار مختلف مردم شهر بندری «کراچی» در پاکستان روز چهاشنبه به خیابان‌ها آمدند تا به سکوت غرب در قبال کشتار غیرنظامیان، به ویژه کودکان و خبرنگاران در غزه اعتراض کنند.

معترضان پاکستانی: اسرائیل نمی‌تواند با کشتن روزنامه نگاران حقیقت را پنهان کند

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، هزاران نفر  از اقشار مختلف مردم در شهر «کراچی» در پاکستان روز چهارشنبه در اعتراض به سکوت غرب در قبال کشتار غیرنظامیان به ویژه کودکان و خبرنگاران در حملات هوایی شدید رژیم صهیونیستی در غزه به خیابان‌ها آمدند.

به گزارش خبرگزاری «آناتولی» صدها روزنامه نگار و خانواده های آن‌ها همراه با سایر مردم کراچی به خیابان‌ها آمدند. مردم معترض به جنایت‌های رژیم اسرائیل با حمل بنرها و پلاکاردهایی که روی آنها شعارهایی مانند «از هدف قرار دادن روزنامه نگاران دست بردارید»، «با کشتن روزنامه نگاران نمی توانید حقیقت را پنهان کنید» و «اسرائیل را در قبال قتل روزنامه نگاران در غزه بازخواست کنید» نوشته شده بود به سمت منزل فرماندار شهر راهپیمایی کردند.

به گفته کمیته حفاظت از خبرنگاران، از زمان آغاز جنگ غزه در دستکم ۳۶ روزنامه نگار و کارمند رسانه‌ای کشته شده‌اند.

«سعید سربازی» از مقامات رسانه‌‌ای کراچی، در سخنرانی در این راهپیمایی، سران رژیم اسرائیل و آمریکا را به یک اندازه مسئول مرگ خبرنگاران در غزه دانست.

سربازی گفت: «این آمریکا و برخی کشورهای به اصطلاح مسلمان هستند که سکوت جنایتکارانه آنها  به اسرائیل جرات داده تا فلسطینیان غیرمسلح را با بکشند.»

«جنرال جمالی» رئیس اتحادیه روزنامه‌نگاران پاکستان نیز در این مراسم گفت: «می‌خواهم به اسرائیل بگویم که با کشتن ما روزنامه‌نگاران نمی‌توانید حقیقت را پنهان کنید.»

هزاران کودک از مدارس مختلف در کراچی  نیز با تجمع در شهر تا با خانواده‌های  کودکان کشته شده فلسطینی ابراز همبستگی کنند.

پایان پیام/

Related Posts

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

کاخ سفید: حماس همچنان تهدیدی فعال برای اسرائیل است

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه مدعی شد که رژیم صهیونیستی در عملیات نظامی در جنوب و شمال نوار غزه، به مرحله حملات با شدت…

ترامپ پیروز انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در آیووا شد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ به‌رغم مواجه بودن با اتهامات جنایی، در اولین رقابت انتخاباتی جمهوری‌خواهان در ایالت آیووا توانست به پیروزی قاطعی دست یابد.

یونان: نیروهای مسلح ما برای دوره بی ثباتی پس از اردوغان آماده می‌شوند

وزیر دفاع یونان روز دوشنبه گفت، ارتش یونان باید برای هرگونه احتمالی پس از خاتمه دوران ریاست جمهوری «اردوغان» در ترکیه آماده باشد.

زاخارووا: صلح اوکراین در گروی توقف تسلیح این کشور است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت غرب در صورتی که مایل به کمک به مذاکرات صلح برای اوکراین است باید جریان تسلیح این کشور را متوقف کند.

بایدن: سفر بلینکن به خاورمیانه برای رایزنی درباره آزادی سایر گروگان‌ها بود

رئیس جمهور آمریکا میگوید که سفر هفته گذشته وزیر خارجه این کشور به غرب آسیا به منظور رایزنی برای پیدا کردن راهی برای آزادی سایر اسرا در…

دیدگاهتان را بنویسید