میزدانشجو| مراحل تصویری دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه جامع علمی‌کاربردی

دریافت کارت ورود به جلسه برای دانشجویان ترم اول و برخی از دانشجویان به عنوان یکی از پروسه‌های آغاز امتحانات محسوب می‌شود، میز دانشجو در این قسمت به معرفی مراحل تصویری دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه علمی و کاربردی می‌پردازد.

میزدانشجو| مراحل تصویری دریافت کارت ورود به جلسه  امتحانات دانشگاه جامع علمی‌کاربردی

گروه دانشگاه باشگاه ژورنالیست _ «ترم اولم و نمی‌دانم باید چگونه کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه علمی و کاربردی را دریافت کنم.» بخشی از صحبت‌های دانشجوی ترم اولی است که از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه خود اطلاع ندارد. میز دانشجو در ادامه مراحل تصویری دریافت کارت ورود به جلسه می‌پردازد. برای دریافت کارت ورود به آزمون دانشگاه علمی‌کاربردی مراحل زیر را طی کنید. ۱ـ در ابتدا باید به سامانه هم آوا به نشانی اینترنتی edu.uast.ac.ir  وارد شوید. ۲ـ  وارد کردن نام کاربری و رمز ورود به سامانه هم آوا

۳ـ وارد شدن به صفحه شخصی در سامانه هم آوا صفحه ارزشیابی مدرس برای شما فعال می‌شود.  نکته: توجه کنید که فقط آموزش مرکز محل تحصیل دسترسی به مشاهده نتایج بدون مشخصات دانشجو را دارد و مدرسین قادر به دیدن نحوه نظرسنجی نخواهند بود.

۴ـ با کلیک بر روی گزینه«ارزیابی» روبروی نام هر درس و مدرس مربوطه صفحه ارزشیابی با ۲۳ سوال برای ارزیابی شما فعال می‌شود که باید به تمامی سوالات هر درس پاسخ دهید.

۵ـ انتخاب گزینه نمایش و چاپ کارت امتحان “سامانه هم آوا برای دانشجویانی که دارای بدهی مالی است بسته می‌شود” باید قبل از شروع امتحانات به امور مالی مرکز محل تحصیل مراجعه کنید.

پایان پیام/

Related Posts

۷ بهمن آخرین مهلت ثبت‌نام خوابگاه دانشجویی

صندوق رفاه دانشجویان در اطلاعیه‌ای شرایط ثبت درخواست خوابگاه نیمسال دوم ( ۱۴۰۳-۱۴۰۲) در سامانه صندوق رفاه دانشجویان را اعلام کرد.

جزئیات حذف ترم دانشجویان کارشناسی ارشد شهید بهشتی اعلام شد

معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه‌ای شرایط و نحوه حذف ترم ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی 1400 را اعلام کرد.

آمادگی دانشگاه علم و صنعت برای همکاری در برنامه‌های نخبگانی

رئیس دانشگاه علم و صنعت از اعلام آمادگی این دانشگاه برای همکاری و اجرای برنامه‌های مشترک با بنیاد ملی نخبگان خبر داد.

ابلاغ مصوبه وزارت علوم برای جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های غیرانتفاعی

رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم از ابلاغ مصوبه‌ای برای مرتفع شدن روند جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه‌های غیرانتفاعی خبر داد.

دانشجویان، اساتید و کارکنان سرآمد فرهنگی دانشگاه تهران معرفی می‌شوند

هیأت رئیسه دانشگاه تهران مصوب کرد که جشنواره فرهنگی دانشگاه تهران هر ساله همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شود که در این جشنواره دانشجویان، اساتید…

دیدگاهتان را بنویسید