نفوذ رزمندگان مقاومت به شهرک صهیونیست‌نشین نزدیک غزه

نفوذ رزمندگان مقاومت به شهرک صهیونیست‌نشین نزدیک غزه

نفوذ رزمندگان مقاومت به شهرک صهیونیست‌نشین نزدیک غزه

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه ژورنالیست، منابع محلی بامداد سه‌شنبه از تلاش رزمندگان فلسطینی برای نفوذ به شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف نوار غزه خبر دادند. گفته می‌شود رزمندگان مقاومت با دو خودرو به شهرک «کفار سعد» حمله کرده و درگیری شدیدی با نظامیان صهیونیست رخ داده است. شبکه «الجزیره» نیز گزارش داد که نیروهای حماس در حال شلیک گلوله‌های خمپاره و راکت به منطقه سعد هستند تا مانع پیشروی اشغالگران شوند. همزمان رسانه‌های محلی از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار حمله در شهرک‌های صهیونیست‌نشین «علومیم»، «ناحل عوز»، «کفار سعد» و «کفار عزه» خبر می‌دهند. خبرنگار «المیادین» گزارش داد که رزمندگان مقاومت سوار بر خودرو و همچنین با استفاده از گلایدر، به دو شهرک «ناحل عوز» و «کفار سعد» حمله کرده‌اند. تلویزیون رژیم موقت صهیونیستی نیز با تایید نفوذ نیروهای ویژه القسام به شهرک کفار سعد، از تلاش اشغالگران تروریست برای درگیری با آنها خبر داد. رسانه‌های فلسطینی نیز با اشاره به تلاش رزمندگان مقاومت برای کشاندن جنگ به داخل اراضی اشغالی، گزارش دادند که نیروهای نخبه القسام به خانه‌های غصبی در کفار سعد رسیده‌اند.  

  در حال تکمیل…

Related Posts

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

کاخ سفید: حماس همچنان تهدیدی فعال برای اسرائیل است

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه مدعی شد که رژیم صهیونیستی در عملیات نظامی در جنوب و شمال نوار غزه، به مرحله حملات با شدت…

ترامپ پیروز انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در آیووا شد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ به‌رغم مواجه بودن با اتهامات جنایی، در اولین رقابت انتخاباتی جمهوری‌خواهان در ایالت آیووا توانست به پیروزی قاطعی دست یابد.

یونان: نیروهای مسلح ما برای دوره بی ثباتی پس از اردوغان آماده می‌شوند

وزیر دفاع یونان روز دوشنبه گفت، ارتش یونان باید برای هرگونه احتمالی پس از خاتمه دوران ریاست جمهوری «اردوغان» در ترکیه آماده باشد.

زاخارووا: صلح اوکراین در گروی توقف تسلیح این کشور است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت غرب در صورتی که مایل به کمک به مذاکرات صلح برای اوکراین است باید جریان تسلیح این کشور را متوقف کند.

بایدن: سفر بلینکن به خاورمیانه برای رایزنی درباره آزادی سایر گروگان‌ها بود

رئیس جمهور آمریکا میگوید که سفر هفته گذشته وزیر خارجه این کشور به غرب آسیا به منظور رایزنی برای پیدا کردن راهی برای آزادی سایر اسرا در…

دیدگاهتان را بنویسید