نکونام: بازیکنان استقلال در این گرما جانانه جنگیدند و لیاقت برد را داشتند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکنانم در این گرما و رطوبت جانانه جنگیدند.

نکونام: بازیکنان استقلال در این گرما جانانه جنگیدند و لیاقت برد را داشتند

به گزارش باشگاه ژورنالیست از آبادان، جواد نکونام پس از برد 3 بر صفر استقلال مقابل نفت آبادان در هفته اول لیگ برتر، اظهار داشت: به خانواده عجمی پور تسلیت می‌گویم. ان‌شاالله همیشه شادی باشد و امیدوارم دیگر شاهد اتفاقات تلخ نباشیم. 4 سال در خوزستان مربیگری کردم. در این هوای گرم فوتبال بازی کردن سخت و واقعا شرایط را برای هر تیمی سخت می‌کند. اول بازی به بچه‌ها گفتیم باید توان بگذاریم و برنده شویم. *بازیکنانم بدون هیچ خواسته غیرمعقولی فوتبال بازی کردند وی افزود: از بازیکنانم تشکر می‌کنم. بدون هیچ خواسته غیرمعقولی دیدید چه فوتبالی مقابل تیم خوب صنعت نفت که نیمه اول ما را اذیت کردند، ارائه دادند. به ویسی بابت این تیم خوب تبریک می‌گویم. در این گرما و رطوبت جانانه جنگیدند. از آن‌ها ممنون هستم و خسته نباشید می‌گویم. از آن‌ها تشکر می‌کنم. حیف که کاری از دستم بر نمی‌آید برایشان انجام بدهم. *هوادارانمان لیاقت این برد را داشتند نکونام گفت: به هواداران‌مان تبریک می‌گویم. از من و بازیکنان و تیم حمایت کردند. واقعا لیاقت این برد را داشتند. خداراشکر، به نتیجه کاری ندارم. واقعا شرایط تیمی و بازیکنان، خیلی خوب بود.  *به حردانی و جلالی گفته ام که بازیکنان بزرگی هستند سرمربی استقلال در مورد اینکه برخی بازیکنان مانند جلالی و حردانی که فصل قبل نتوانستند خودشان را نشان بدهند اما در این بازی خوب ظاهر شدند، عنوان کرد: کار خاصی انجام ندادیم. چیز جادویی نداریم. کیفیت و واقعیت فوتبالشان همین است. این‌ها بازیکنان توانایی هستند. همیشه به آن‌ها گفته‌ام بازیکنان بزرگی هستند. باید بهترین عملکردشان را هرروز، هر تمرین و هر مسابقه نشان بدهند. *از حضور یک مهاجم از آمریکای جنوبی خبر ندارم وی در خصوص حضور یک مهاجم از آمریکای جنوبی در ایران که هنوز قراردادی با او بسته نشده، گفت: من خبری ندارم. واقعیت این است که من درخواست بازیکن نداشتم. این بازیکن را نمی‌شناسم و وقتی اطلاعات ندارم نمی‌توانم صحبت کنم. پایان پیام/

Related Posts

شمسایی: تفکر ما انتخاب بهترین ها در تیم ملی فوتسال است

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: بازی کردن با تیم‌های بزرگی مثل برزیل، آرژانتین و … انگیزه بازیکنان را مقابل این تیم‌ها بیشتر می‌کند.

بازی‌های آسیایی| حسین‌پور نقره‌ای شد

پور نماینده کشورمان در وزن 63- کیلوگرم تیم ملی تکواندو با شکست مقابل نماینده تایلند به مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو دست یافت.

جنجالی‌های هفته| از درگیری دو عضو هیات رئیسه فدراسیون و قاب‌های ماندگار رونالدو تا رونمایی از «مترجمِ بابا»

اتفاقات جنجالی این هفته جهان ورزش اختصاص به حضور رونالدو در تهران دارد و قاب های ماندگاری که این بازیکن رقم زد.

حال و هوای جام جهانی فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا

بدون شک رقابت‌های امسال لیگ قهرمانان آسیا با تمام سال‌های گذشته تفاوت دارد.

توضیح کادرپزشکی تیم ملی درمورد مصدومیت بیرانوند

کادرپزشکی تیم‌ ملی فوتبال کشورمان توضیحاتی درمورد آسیب دیدگی علیرضا بیرانوند ارائه کرد.

۲ بازی تدارکاتی در برنامه پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تمرینات و آمادگی خود برای حضور در مسابقات، دو بازی تدارکاتی در برنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید