نگرانی از نقد عملکرد دولت مرحوم رئیسی/ «رقابت با شهید» به 2 شکل کلی قابل تصور است

در شرایطی که طی روزهای اخیر تنور رقابت‌های انتخاباتی در کشور داغ‌ شده ‌است نوع مواجهه کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری با دستاوردهای رئیس‌جمهور شهید یکی از موضوع‌هایی است که توجه محافل سیاسی – رسانه‌ای کشور را به‌ خود جلب کرده ‌است.

نگرانی از نقد عملکرد دولت مرحوم رئیسی/ «رقابت با شهید» به 2 شکل کلی قابل تصور است

به گزارش خبرآنلاین، روزنامه همشهری نوشت: قرار است 22 خرداد نتیجه بررسی صلاحیت‌ها ازسوی شورای ‌نگهبان اعلام شود، اما به‌نظر می‌رسد برخی چهره‌ها و جریان‌های سیاسی از هم‌اکنون «رقابت با شهید رئیسی» را در دستورکار قرار داده‌اند، رویکردی که به شیوه‌های گوناگون در حال اجراسازی است.

اگرچه طی روزهای اخیر بسیاری از داوطلبان کاندیداتوری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری بر تداوم مسیر خدمتگزاری دولت شهید رئیسی تأکید کرده‌اند، اما آنچه از برخی رفتارها و مواضع انتخاباتی برداشت می‌شود راهبرد «رقابت با شهید» است و در این مسیر تلاش می‌کنند دستاوردهای دولت‌ سیزدهم را زیرسؤال ببرند.

در چنین شرایطی رویکرد «رقابت با شهید» به 2شکل کلی قابل تصور است. یکی گزاره «توهین» است که به‌دلیل محبوبیت شهید رئیسی درمیان مردم امکان تحقق آن وجود نداشته و تاکنون نیز شاهد چنین اتفاقی نبوده‌ایم. این در حالی است که در کوران رقابت‌های انتخاباتی دوره سیزدهم شاهد توهین و استهزای شهید رئیسی ازسوی برخی کاندیداها بودیم که اگرچه با هدف تخریب چهره این شهید بزرگوار انجام شد، اما در عمل نتیجه معکوس داشت و شهید رئیسی ازسوی مردم به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیده شد.

Related Posts

نامه دوم دفتر روحانی به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری: صحنه مناظره به عرصه لجن‌پراکنی و تخریب تبدیل شده/فرصت پاسخ به اتهامات را بدهید

برخی داوطلبان تائید صلاحیت‌شده چنین بی‌محابا اصول اخلاقی و حقوقی را زیرپا گذاشته و در غیاب دکتر روحانی و افراد نامبرده، صحنه مناظره را برخلاف تأکید مکرر…

مدعیان جبهه انقلاب،دچار توهم شده اند/ وقتی در لباس انقلابی گری خلاف واقع می گویید،معنایش را می فهمید؟

جبهه انقلاب از پرفراوانی‌ترین کلماتی است که به راحتی در دهان برخی‌ها می‌چرخد اما به سختی، دل را می‌شکند و امید را می‌تراشد.

فیلم مورد علاقه قالیباف به روایت دخترش /پدرم یک بابای مهربان است /یک برادرم کارهای عمرانی می کند، برادر دیگرم کارهای آموزشی/عکس منتشر شده برای من نبود

مریم قالیباف گفت: عروسی برای هر دختری یک شب مهم و شاد است که اولین دروغ از آن جا و درباره یک عروسی مجلل مطرح شد، عکسی…

ادعای یک نماینده درباره وضعیت زندگی قالیباف/ او از سالم‌ترین و پاکدست ترین مدیران ایران اسلامی است

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: قالیباف فردی ساده زیست و اهل تقوا بوده و اهل تجمل گرایی نیست.

صادق زیباکلام به سرطان مبتلا شد /جای منتقد زندان نیست

آذر منصوری به خبر ابتلای صادق زیباکلام به سرطان واکنش نشان داد.

عکسی از مسعود پزشکیان در حرم حضرت معصومه(س)

عکسی از پزشکیان در حرم حضرت معصومه (س) را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید