واکنش جهاد اسلامی به اظهارات صهیونیست‌ها درباره کوچاندن مردم غزه

جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که اظهارات مقامات رژیم صهیونیستی درباره کوچاندن فلسطینیان در غزه، در ادامه جنایت‌های جنگی این رژیم است.

واکنش جهاد اسلامی به اظهارات صهیونیست‌ها درباره کوچاندن مردم غزه

به گزارش گروه بین‌المللی باشگاه ژورنالیست، جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز به اظهارات مقامات رژیم صهیونیستی درباره کوچاندن فلسطینیان از نوار غزه واکنش نشان داد. 

«ایتمار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی روز دوشنبه با اشاره به حملات همه جانبه این رژیم به نوار غزه گفت که این فرصتی برای تمرکز بر پروژه کوچاندن فلسطینیان و ترغیب ساکنان غزه برای مهاجرت به دیگر کشورهاست.

جهاد اسلامی تأکید کرد که اظهارات کابینه نازی رژیم صهیونیستی در خصوص کوچاندن مردم فلسطین از غزه، جنایت جنگی ادامه‌دار است. 

بنابر گزارش شبکه المیادین، جهاد اسلامی همچنین تأکید کرد که سکوت در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی به معنای تشویق تلویحی این رژیم برای اجرای برنامه‌های مجرمانه خود است. 

این جنبش افزود که اجرای این طرح‌های صهیونیستی به ضرر امنیت ملی عربی بوده و برای ثبات کشورهای منطقه خطرناک است. 

جهاد اسلامی همچنین دولت آمریکا را مسئول تشویق دشمن به اجرای برنامه‌های خود از طریق ابداع واژه «کوچ داوطلبانه» دانست. 

این جنبش همچنین تأکید کرد: «به مبارزات خود برای رویارویی با جنگ ریشه‌کنی فلسطینیان و کوچاندن آن‌ها ادامه خواهند داد».  پایان پیام/

Related Posts

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

واکنش انصارالله به اقدام ضدیمنی جدید آمریکا

کاخ سفید: حماس همچنان تهدیدی فعال برای اسرائیل است

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید شامگاه سه‌شنبه مدعی شد که رژیم صهیونیستی در عملیات نظامی در جنوب و شمال نوار غزه، به مرحله حملات با شدت…

ترامپ پیروز انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در آیووا شد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ به‌رغم مواجه بودن با اتهامات جنایی، در اولین رقابت انتخاباتی جمهوری‌خواهان در ایالت آیووا توانست به پیروزی قاطعی دست یابد.

یونان: نیروهای مسلح ما برای دوره بی ثباتی پس از اردوغان آماده می‌شوند

وزیر دفاع یونان روز دوشنبه گفت، ارتش یونان باید برای هرگونه احتمالی پس از خاتمه دوران ریاست جمهوری «اردوغان» در ترکیه آماده باشد.

زاخارووا: صلح اوکراین در گروی توقف تسلیح این کشور است

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت غرب در صورتی که مایل به کمک به مذاکرات صلح برای اوکراین است باید جریان تسلیح این کشور را متوقف کند.

بایدن: سفر بلینکن به خاورمیانه برای رایزنی درباره آزادی سایر گروگان‌ها بود

رئیس جمهور آمریکا میگوید که سفر هفته گذشته وزیر خارجه این کشور به غرب آسیا به منظور رایزنی برای پیدا کردن راهی برای آزادی سایر اسرا در…

دیدگاهتان را بنویسید