چمران: طرح ترافیک جدید به امسال نمی‌رسد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه جزئیات طرح ترافیک جدید هنوز به شورا اعلام نشده است، گفت: بعید به نظر می‌رسد تا پایان امسال طرح ترافیک جدید آماده شود اما در سال آینده طرح مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

چمران: طرح ترافیک جدید به امسال نمی‌رسد

به گزارش باشگاه ژورنالیست، مهدی چمران در حاشیه دویست و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران  با بیان اینکه امروز تهاتر هفت فقره از املاک شهرداری با وزارت ورزش بررسی خواهد شد، اظهار کرد: این املاک به جای ورزشگاه تختی برای آزادراه شوشتری تهاتر خواهد شد. وی افزود: دو ورزشگاه نیز از گذشته در اختیار وزارت ورزش بود اما از لحاظ ملکی واگذار نشده بود که امروز پس از تصویب، این واگذاری عملیاتی می‌شود. رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه امروز به دلیل تعدد پرونده باغات جلسه شورا در ساعت هشت صبح آغاز شد، خاطرنشان کرد: بررسی گزارش حسابرسی و طرحی برای منطقه ۲۱ نیز در دستور جلسه امروز است. وی با بیان اینکه مباحثی با اصنافی از جمله پارچه‌فروشان بازار پایتخت مطرح شد، خاطرنشان کرد: این صنف تمایل داشت که در کنار شهر آفتاب، کارگاه‌های خود را دایر کند. ما دنبال این بودیم که نمایشگاه دائمی این محصولات برپا شود. تعدادی از اصناف خیابان امیرکبیر و لاله‌زار مایل به راه‌اندازی کارگاه و نمایشگاه داشتند اما اقدام عملیاتی انجام نشد. چمران تاکید کرد: ما موافق این هستیم که انبارها خارج از محدوده بازار باشد و فروش در بازار انجام شود. وی با بیان اینکه جزئیات طرح ترافیک هنوز به شورا اعلام نشده است، گفت: بعید به نظر می‌رسد تا پایان امسال طرح ترافیک آماده شود اما در سال آینده طرح مورد بررسی قرار خواهد گرفت. استاندار تهران اعلام کرده که بسیاری از خودروها متعلق به تهران نیستند و برای مسافرکشی به پایتخت می‌آیند و باید ساماندهی شوند که ما درخواست کردیم بررسی‌ها در این زمینه صورت بگیرد. نظر بر این بود که به دلیل آلودگی هوا طرح جدید ترافیک سخت‌گیرانه‌تر باشد. پایان پیام/

Related Posts

افتتاح بزرگترین مدرسه امسال با نام سردار قاسم سلیمانی

بزرگترین مدرسه کشور امسال با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان افتتاح شد.

آیا افزایش جریمه شکار، باعث بازدارندگی می‌شود؟

جریمه شکار بین ۵۰ هزار تا ۲۰۰ میلیون تومان است، این درحالی است که شکارچیان بابت برخی گونه‌ها تا چند صدمیلیون تومان به جیب می‌زنند.

ترافیک سنگین در پایتخت

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت امروز سه‌شنبه از ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی در پی بارندگی و لغزندگی معابر خبر داد.

انهدام باند پولشویی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از انهدام باند پولشویی به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد ریال خبرداد.

تفاهم ساخت ۱۰۰۰ اتوبوس تولید داخل برای شهر تهران

شهردار تهران از خط تولید یک کارخانه اتوبوس‌سازی ایرانی بازدید کرد. این کارخانه بناست تا تابستان آینده ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس جدید برای شهرداری تهران تولید کند.

پرده‌برداری از ابرموضوع پنهان دستگاه برنامه‌ریزی کشور

معاون فرهنگی اجتماعی معاون اول رئیس جمهور با اشاره به یک ابر موضوع پنهان در هفتادسال اخیر گفت: دستگاه کارشناسی در امر برنامه ریزی در ایران چه…

دیدگاهتان را بنویسید