کارگاه های متنوع آموزش گردشگری در خراسان‌جنوبی

معاون گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌جنوبی گفت: استان با برگزاری کارگاه‌های آموزشی متنوع به استقبال هفته گردشگری می‌رود.

کارگاه های متنوع آموزش گردشگری در خراسان‌جنوبی

    به گزارش باشگاه ژورنالیست از بیرجند، مرتضی عربی، معاون گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: با آغاز فصل پاییز و گرامیداشت روز جهانی و هفته گردشگری از ۵ تا ۱۱ مهرماه برگزاری کارگاه‌های آموزشی مرتبط با صنعت گردشگری به منظور توانمندسازی کارکنان مرتبط، فعالان و علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.   وی افزود: با توجه به لزوم بهره‌گیری کاربران شبکه‌های مجازی و علاقه‌مندان از تکنولوژی‌های روز و تولید محتوای شخصی با استفاده از وسایل ارتباط جمعی در دسترس، کارگاه جذاب عکاسی در طبیعت با موبایل از طریق موسسه آموزشی تخصصی علوم خیام بیرجند و واحد آموزش گردشگری اداره‌کل برنامه‌ریزی و اجرا می شود.  معاون گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان‌جنوبی اضافه کرد: این کارگاه به صورت تور یک‌روزه، روز جمعه ۷ مهرماه سال جاری با تدریس رضا ملک کیانی مسئول خانه عکاسان حوزه هنری استان برگزار خواهد شد.  

Related Posts

رئیس جمهور وارد بهارستان شد

رئیس جمهور لحظاتی قبل وارد شهرستان بهارستان شد.

آغاز سفرهای بدون ویزا میان ایران و روسیه

رئیس نمایندگی بازرگانی سفارت روسیه در ایران از آغاز سفرهای بدون ویزای اولین گروه های گردشگری ایران به روسیه و بالعکس خبر داد.

قاتل لیدر نفت مسجدسلیمان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری قاتل فراری در عملیات ضربتی پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

راه اندازی بیمارستان زاوه معطل تکمیل کادر درمان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با اشاره به تکمیل ساختمان وتجهیزات بیمارستان راشد زاوه گفت: راه اندازی این بیمارستان مستلزم تکمیل کادر درمان از سوی وزارتخانه وسازمان…

گذر زمان تقابل جبهه حق با باطل را به خوبی نمایان می‌کند

استاندار مرکزی گفت: گذر زمان تقابل جبهه حق با باطل را به خوبی نمایان می‌کند و همانطور که دیدیم در اتفاقات سال گذشته این تقابل به خوبی…

هدفم قضاوت در فینال هندبال بازی های آسیایی هانگژو است

داور قزوینی هندبال بانوان گفت: امیدوارم بتوانم امتیاز قضاوت در فینال هندبال بانوان مسابقات آسیایی را به دست بیاورم.

دیدگاهتان را بنویسید