کلنگ‌زنی بیمارستان ۷۰۰ تخت‌خوابی در جنوب شیراز

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بیمارستان ۷۰۰ تخته خوابی حضرت صدیقه طاهره در جنوبی‌ترین نقطه شهر شیراز به مساحت ۲۰ هکتار با اعتبار بیش از ۲ هزار میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد.

کلنگ‌زنی بیمارستان ۷۰۰ تخت‌خوابی در جنوب شیراز

به گزارش باشگاه ژورنالیست از شیراز، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: ساخت بیمارستان ۷۰۰ تخته خوابی حضرت صدیقه طاهره در جنوبی‌ترین نقطه شهر شیراز آغاز شد.

وی گفت: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار با اعتبار بیش از ۲ هزار میلیارد تومان در منطقه میانرود شیراز ساخته می شود.

حسینی افزود: زمین این بیمارستان را ارتش جمهوری اسلامی تامین کرده و قرارگاه سازندگی خاتم انبیا با همکاری وزارت بهداشت در مدت ۴ سال آن را ساخته و تجهیز می کند.

او اظهارداشت: با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به روستا‌های جنوبی شیراز و برخی شهرستان‌های اطراف پیش بینی می‌شود، بیش از یک میلیون نفر جمعیت از خدمات آن استفاده کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: این بیمارستان دارای بخش‌های عمومی، تخصصی و فوق تخصصی در بخش‌های مختلف است که بزرگترین مرکز درمانی بعد از بیمارستان نمازی در جنوب کشور به شمار می‌آید.

ایمانیه استاندار فارس گفت: برای تسهیل و دسترسی آسان به این مرکز درمانی و روستا‌های اطراف خط دو مترو شیراز از منطقه میانرود به میدان امام حسین هفته آینده به بهره برداری می‌رسد.  او افزود: با توجه به جا نمای خوب و دقیق این مرکز درمانی علاوه بر خدمات به مردم مناطق کمتر برخوردار جنوب شیراز امکان توسعه هم برای این بیمارستان پیش بینی شده است.

پایان پیام/

Related Posts

افزایش نظارت بر تهیه و توزیع کالاهای اساسی تا پایان ماه مبارک رمضان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز از افزایش نظارت بر تهیه و توزیع کالاهای اساسی تا پایان ماه مبارک رمضان در استان البرز خبر داد.

سرمایه‌گذاری 1300میلیارد ریالی مخابرات کردستان در حوزه ارتباطات سیار

مدیر مخابرات منطقه کردستان از سرمایه‌گذاری۱۳۵۰ یک هزار و میلیارد ریالی این منطقه برای توسعه و ارتقا شبکه ارتباطات سیار در سال گذشته خبر داد.

افزایش آمار خانواده‌های تک فرزندی نگران کننده است

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با افزایش خانواده‌های تک فرزندی در آینده نه چندان دور فرزندان دیگر معنای خواهری و برادری را نخواهند فهمید، گفت:…

داور بازی سپاهان – نفت آبادان و ذوب‌آهن – استقلال مشخص شد

اسامی داوران هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال اعلام شد.

مبارزات سیاسی و مجاهدت‌های مرحوم «حسن حداد» در ذهن‌ها زنده و جاویدان خواهد بود

استاندار اصفهان در پیامی به مناسبت درگذشت بنیانگذار جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی در اصفهان مرحوم «حاج حسن حداد» نوشت:مبارزات سیاسی و مجاهدت‌های این چهره تاثیرگذار و شاخص…

هواشناسی برای کدام استان‌ها هشدار سیل صادر کرد؟/ مردم در حاشیه رودخانه‌‌ها اتراق نکنند

سامانه بارشی جدیدی از امروز وارد تعدادی از استان‌های کشور می‌شود که طبق پیش بینی‌ها وقوع روان‌آب را در پی دارد و سازمان هواشناسی در این خصوص…

دیدگاهتان را بنویسید