کلنگ‌زنی بیمارستان ۷۰۰ تخت‌خوابی در جنوب شیراز

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بیمارستان ۷۰۰ تخته خوابی حضرت صدیقه طاهره در جنوبی‌ترین نقطه شهر شیراز به مساحت ۲۰ هکتار با اعتبار بیش از ۲ هزار میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد.

کلنگ‌زنی بیمارستان ۷۰۰ تخت‌خوابی در جنوب شیراز

به گزارش باشگاه ژورنالیست از شیراز، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: ساخت بیمارستان ۷۰۰ تخته خوابی حضرت صدیقه طاهره در جنوبی‌ترین نقطه شهر شیراز آغاز شد.

وی گفت: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار با اعتبار بیش از ۲ هزار میلیارد تومان در منطقه میانرود شیراز ساخته می شود.

حسینی افزود: زمین این بیمارستان را ارتش جمهوری اسلامی تامین کرده و قرارگاه سازندگی خاتم انبیا با همکاری وزارت بهداشت در مدت ۴ سال آن را ساخته و تجهیز می کند.

او اظهارداشت: با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به روستا‌های جنوبی شیراز و برخی شهرستان‌های اطراف پیش بینی می‌شود، بیش از یک میلیون نفر جمعیت از خدمات آن استفاده کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: این بیمارستان دارای بخش‌های عمومی، تخصصی و فوق تخصصی در بخش‌های مختلف است که بزرگترین مرکز درمانی بعد از بیمارستان نمازی در جنوب کشور به شمار می‌آید.

ایمانیه استاندار فارس گفت: برای تسهیل و دسترسی آسان به این مرکز درمانی و روستا‌های اطراف خط دو مترو شیراز از منطقه میانرود به میدان امام حسین هفته آینده به بهره برداری می‌رسد.  او افزود: با توجه به جا نمای خوب و دقیق این مرکز درمانی علاوه بر خدمات به مردم مناطق کمتر برخوردار جنوب شیراز امکان توسعه هم برای این بیمارستان پیش بینی شده است.

پایان پیام/

Related Posts

رئیس جمهور وارد بهارستان شد

رئیس جمهور لحظاتی قبل وارد شهرستان بهارستان شد.

آغاز سفرهای بدون ویزا میان ایران و روسیه

رئیس نمایندگی بازرگانی سفارت روسیه در ایران از آغاز سفرهای بدون ویزای اولین گروه های گردشگری ایران به روسیه و بالعکس خبر داد.

قاتل لیدر نفت مسجدسلیمان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری قاتل فراری در عملیات ضربتی پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

راه اندازی بیمارستان زاوه معطل تکمیل کادر درمان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با اشاره به تکمیل ساختمان وتجهیزات بیمارستان راشد زاوه گفت: راه اندازی این بیمارستان مستلزم تکمیل کادر درمان از سوی وزارتخانه وسازمان…

گذر زمان تقابل جبهه حق با باطل را به خوبی نمایان می‌کند

استاندار مرکزی گفت: گذر زمان تقابل جبهه حق با باطل را به خوبی نمایان می‌کند و همانطور که دیدیم در اتفاقات سال گذشته این تقابل به خوبی…

هدفم قضاوت در فینال هندبال بازی های آسیایی هانگژو است

داور قزوینی هندبال بانوان گفت: امیدوارم بتوانم امتیاز قضاوت در فینال هندبال بانوان مسابقات آسیایی را به دست بیاورم.

دیدگاهتان را بنویسید