کرمانشاه برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل دارد

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: استان ما برای برگزاری انتخابات در تاریخ مقرر آمادگی کامل دارد.

کرمانشاه برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل دارد

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین کرمانشاه، علی شعبانی پیش از ظهر امروز سه شنبه (یکم خرداد ماه) در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان که در دفتر امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس اصل ۱۳۱ قانون اساسی در شرایطی که رئیس جمهور از دنیا برود ظرف ۵۰ روز فرصت داریم که رئیس جمهور بعدی را انتخاب کرده باشیم.

وی افزود: تاکنون ۲ تاریخ برای انتخابات مشخص شده که نخست مربوط به هشتم الی دهم خرداد ماه برای ثبت نام داوطلبین انتخاباتی و هشتم تیر ماه برای برگزاری رویداد انتخابات است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در خصوص مشارکت مردم تصریح کرد: اتفاقی که رخ داده زمینه ساز حضور حداکثری مردم است شهید رئیسی با شهادت به جایگاه بی‌بدیلی رسید که تا تاریخ پابرجاست این جایگاه مشخص و معین است.

وی ادامه داد: عدم کاهش جایگاه آیت‌الله رئیسی مانند استفاده نکردن از برخی الفاظ بسیار مهم است، در تبیین جایگاه رفیع وی به صورت صحیح نباید کوتاهی کنیم.

شعبانی تشریح کرد: شهید رئیسی سیاست مدار بود اما سیاست بازی نکرد و تنها خدمت صادقانه را مدنظر داشت، وی هم اکنون یک شخص ملی و بین‌المللی است و جفا است اگر بخواهیم از این عنوان استفاده جناحی و حزبی کنیم.

وی در خصوص برگزاری انتخابات ابراز کرد: آمادگی‌های لازم برای برگزاری انتخابات در نظر گرفته شده و هیئت‌های اجرایی را مجدد به کارت خواهیم گرفت.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در صورت برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی یا دستی آمادگی کامل داریم، بالاترین سطح امنیت در نظر گرفته شده و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

وی در پایان گفت: نتیجه این انتخابات قطعا موجب تعالی و پیشرفت بیش از پیش نظام اسلامی می‌شود.

Related Posts

کاروانسرای شاه‌عباسی ایوانکی افتتاح شد

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: با حضور استاندار سمنان و مدیرعامل صندوق توسعه و احیاء کشور، کاروانسرای شاه‌عباسی ایوانکی گرمسار افتتاح…

مهارت و اقتصاد ارکان اصلی توسعه هر کشور است

نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: مهارت و اقتصاد ارکان اصلی توسعه هر کشور است در این راستا نیازمند ایجاد نهضت مهارت‌افزایی…

فعالیت ۲۳۷ بوستان و فضای سبز در کرمانشاه

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه گفت: ۲۳۷ بوستان و فضای سبز در سطح شهر کرمانشاه وجود دارد.

انهدام ۳۳ باند بزرگ سرقت از ابتدای سال در استان اصفهان

فرمانده انتظامی اصفهان استان گفت: از ابتدای سال تا ۱۵ اردیبهشت ماه، ۳۳ باند بزرگ مواد مخدر در استان اصفهان منهدم و ۶ هزار و ۴۵۰ هزار…

ذخیره سازی ۱۵۲۰ تن گوشت و مرغ منجمد در لرستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۵۰۰ تن مرغ منجمد در سردخانه‌های استان ذخیره سازی شده است.

داور خوزستانی موفق به کسب درجه داوری آسیا شد

حسین مقدم داور خوزستانی پس از یک دهه؛ کاراته خوزستان را صاحب درجه داوری بین المللی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید